Shadow Tactics: Aiko's Choice oficjalnie zapowiedziane! Pierwszy teaser

Maria Wawrzyniak
2021/03/25 23:05

Przedstawiciele firmy wydawniczej Daedalic Entertainment wraz ze studiem Mimimi Games oficjalnie zapowiedzieli samodzielne rozszerzenie do Shadow Tactics.

Dzisiejsza prezentacja Future Games Show rozpoczęła się od prezentacji poświęconej najnowszym produkcjom wydawnictwa Daedalic Entertainment. Na pierwszy ogień poszła oficjalna zapowiedź Shadow Tactics: Blades of the Shogun – Aiko’s Choice, czyli samodzielnego rozszerzenia do bardzo ciepło przyjętej gry strategicznej czasu rzeczywistego autorstwa studia Mimimi Games. W informacji prasowej ujawniono, że Aiko’s Choice skoncentruje się na historii jeden z głównych protagonistek oryginału, czyli tytułowej Aiko. To mistrzyni kamuflażu, która potrafi rozproszyć absolutnie każdego przeciwnika i zrobić wszystko, aby dopiąć swego.

Aiko’s Choice pozwoli nam powrócić do dobrze znanego świata Shadow Tactics i ponownie spotkać się z równie dobrze znanymi twarzami, aby dokończyć historię produkcji w ramach zupełnie nowego rozdziału. Samodzielne rozszerzenie pozwoli nam zarządzać różnymi bohaterami z unikalnymi umiejętnościami – zaraz po tym, jak wybierzemy jeden z trzech dostępnych poziomów trudności.

Podzielono się również kilkoma zrzutami ekranu, które możecie znaleźć poniżej. Shadow Tactics: Blades of the Shogun – Aiko’s Choice ma zadebiutować jeszcze w bieżącym roku wyłącznie na komputerach osobistych. Zainteresowani mogą już udać się na oficjalną stronę gry na Steamie.Shadow Tactics: Aiko's Choice oficjalnie zapowiedziane! Pierwszy teaser

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!