Serialowa wersja Skarbu narodów w produkcji. O czym opowie?

Radosław Krajewski
2021/03/25 12:10

Disney przygotowuje się do realizacji spin-offu popularnej serii z Nicolasem Cagem. Projekt znalazł reżyserkę.

Serialowa wersja Skarbu narodów w produkcji. O czym opowie?Po ponad dekadzie Disney przypomniał sobie o jednej z ich przygodowych serii, która przyniosła im ponad 800 milionów dolarów wpływów z kin. Skarb narodów otrzyma nie tylko trzecią część z Nicolasem Cagem w głównej roli i Jerrym Bruckheimerem jako producentem, ale również serialowy spin-off tworzony dla Disney+. Po wielu miesiącach ciszy studio wreszcie ruszyło z projektem, zatrudniając reżyserkę i zdradzając pierwsze szczegóły historii.

Za kamerą pierwszego sezonu złożonego z 10 odcinków stanie indyjska reżyserka Mira Nair. Ma ona na koncie takie produkcje, jak Vanity Fair. Targowisko próżności, Amelia Earhart oraz Queen of Katwe. W jej serialu poznamy nowych, młodszych bohaterów, którzy zostaną postawieni w podobnej sytuacji, co Ben Gates i Abigail Chase w dwóch filmach z serii. Przygodowy schemat zostanie więc zachowany.

GramTV przedstawia:

Bohaterką serii zostanie Jess Morales, 21-letnia marzycielka, która wraz z grupą przyjaciół wyrusza na przygodę życia, by odkryć tajemnicę historii swojej rodziny i odzyskać zaginiony przed wieloma laty skarb. Disney pragnie zrealizować historię, która będzie opowiadać o aktualnych problemach tożsamości, patriotyzmu oraz roli w społeczeństwie.

Niestety nie zdradzono nazwiska aktorki, która wcieli się w młodą poszukiwaczkę przygód. Nieznana jest również data premiery serialu na Disney+.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!