Sengoku Dynasty – ciekawa premiera dla fanów japońskich klimatów

Jakub Smolak
2023/08/15 12:30
0
0

Podczas rozgrywki stworzycie nie tylko własną osadę, ale nawet dynastię.

Sengoku Dynasty to propozycja od deweloperów z Superkami. Gra przed kilkoma dniami zawitała na Steam i na razie jest dostępna w ramach wczesnego dostępu. Jeśli lubicie klimat feudalnej Japonii, to jest to tytuł, który powinniście wrzucić na swój radar.

Sengoku Dynasty – ciekawa premiera dla fanów japońskich klimatów

Wszystko wskazuje na to, że w Sengoku Dynasty drzemie spory potencjał

Sengoku Dynasty przenosi graczy do ogromnego, otwartego świata, gdzie podejmą się wielu różnorodnych aktywności. Sami deweloperzy określają produkcję mianem połączenia gry RPG, symulatora życia oraz survivalu. Budując swoją osadę staniemy na czele dynastii, którą będziemy musieli poprowadzić w niespokojnych dla Japonii czasach.

Stwórz osadę, dbaj o społeczność i zbuduj własną dynastię w regionie nękanym przez głód i wojnę. Graj solo albo w grze wieloosobowej w trybie współpracy i poznawaj piękny, otwarty świat. Zbieraj surowce, wytwarzają przedmioty, poluj, buduj i pracuj na roli, aby przetrwać i wspierać swoją wioskę. Walcz z trudnymi przeciwnikami, by zostać wielkim przywódcą i ochroń swoje dzieło – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Sengoku Dynasty zadebiutowało we wczesnym dostępie 10 sierpnia i radzi sobie całkiem przyzwoicie. Wyłącznie na Steam doczekało się już prawie 1000 recenzji, a 69% z nich to pozytywne opinie. W negatywnych komentarzach gracze narzekają na optymalizację i problemy techniczne, które utrudniają rozgrywkę. Chwalona jest natomiast atrakcyjna oprawa graficzna. Warto zaznaczyć, że polscy użytkownicy zaznaczają, że na ten moment Sengoku Dynasty ma poważne braki w tłumaczeniu.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!