Saturnalia – mroczny horror z nietypową grafiką ma datę premiery i nowy zwiastun

DK
2022/09/15 17:20
0
0

Pogramy jeszcze tej jesieni.

O intrygującej produkcji od dewelopera Santa Ragione pisaliśmy wcześniej w tym roku – wtedy też mieliśmy okazję rzucić okiem na gameplay. Teraz twórcy wyjawili dokładną datę premiery Saturnalia – tytuł ma zadebiutować 27 października. Platformy, na jakie trafi, to PC (poprzez Epic Games Store), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X/S i Switch. Wiadomość o dacie premiery ubogacono trailerem, który tradycyjnie publikujemy na dole niniejszej wiadomości.

Saturnalia – mroczny horror z nietypową grafiką ma datę premiery i nowy zwiastun

W Saturnalia wcielimy się w cztery postacie. Akcja horroru ma rozgrywać się w opuszczonej wiosce, gdzie ktoś kiedyś odprawił starożytny rytuał i teraz są widoczne tego następstwa. Tytuł ma cechować nieliniowa rozgrywka. Za każdym razem, gdy nasi bohaterowie zginą, wioska zmieni się i trzeba będzie poznawać jej rejony na nowo.

Saturnalia – grafika

Jednym z największych atutów tej produkcji ma być nietypowa – i nawet trochę artystyczna – oprawa wideo. Jak to mniej więcej wygląda, świetnie pokazuje poniższy materiał wideo. Na pewno będzie klimatycznie, a poza tym mrocznie – twórcy już wcześniej zapowiadali, że naszym głównym narzędziem w Saturnalia będą zapałki, które pomogą nam walczyć nie tylko z ciemnością, ale i wszechobecnym złem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!