Sand Land – nowe RPG akcji bazujące nad mandze Akiry Toriyamy na rozgrywce

Mikołaj Ciesielski
2023/07/24 11:40
1
0

Długi gameplay pozwala sprawdzić, jak gra prezentuje się w akcji.

Na Summer Game Fest 2023 doczekaliśmy się zapowiedzi Sand Land, czyli nowego action-RPG bazującego na mandze Akiry Toriyamy o tym samym tytule. Wówczas zaprezentowano również pierwszy zwiastun, ale Bandai Namco postanowiło ponownie przypomnieć graczom o wspomnianej produkcji. Do sieci trafił bowiem obszerny gameplay prezentujący nadchodzącą grę studia ILCA w akcji.

Sand Land – nowe RPG akcji bazujące nad mandze Akiry Toriyamy na rozgrywce

Sand Land na długiej rozgrywce. Zobaczcie, jak w akcji prezentuje się gra na podstawie mangi Akiry Toriyamy

Wspomniany gameplay zaprezentowano na San Diego Comic-Con 2023, a całość trafiła do sieci dzięki redakcji IGN. Materiał został zarejestrowany na konsoli PlayStation 5 i pokazuje m.in. dynamiczną scenę ucieczki przed grasującym na pustyni stworem. Rzućcie okiem na wideo na dole wiadomości i sprawdźcie sami, czego można spodziewać się po Sand Land.

Poznaj pustynny świat, w którym ludzie i demony cierpią z powodu potężnych niedoborów wody. Graj jako diabelski książę, Belzebub, szeryf Rao oraz demon Rabuś i weź udział w pełnych przygód poszukiwaniach Legendarnego Źródła ukrytego gdzieś na pustyni – informuje opis gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że Sand Land powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Gra do tej pory nie otrzymała jednak daty premiery.

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
24/07/2023 11:45

Wyglada strasznie generycznie (i zbugowanie). Poza settingiem raczej nie zaoferuje nic ciekawego.