Saints Row na nowym gameplayu. Zobaczcie dziwaczne aktywności poboczne

Maria Wawrzyniak
2022/07/17 14:30
0
0

W sieci pojawił się nowy gameplay prezentujący dziwaczne aktywności poboczne w grze – naprawdę dziwaczne.

Przedstawiciele studia Volition udostępnili nowy materiał z nadchodzącej gry Saints Row. Cykl wreszcie powróci po blisko pięciu latach od wydania chłodno przyjętego Agents of Mayhem od wspomnianego zespołu. Gra ma zadebiutować już w przyszłym miesiącu. Tym razem możemy więc dokładniej przyjrzeć się dziwnym – można wręcz rzec, że głupkowatym – aktywnościom pobocznym, jakie znajdziemy w produkcji.

Nowe fragmenty rozgrywki z Saints Row

Czy to niezwykle krwawa strzelanina, czy też transport jakiejś podejrzanej zielonej mazi, oszustwa w zakresie ubezpieczeń, a nawet celowe rzucanie się pod rozpędzone pojazdy – ma być tego naprawdę sporo. Wychodzi więc na to, że deweloperzy po raz kolejny nie zamierzają szczędzić nam głupot oraz humorystycznych sytuacji. Niektórzy uważają jednak, że w przypadku nowej odsłony studio zaszło aż za daleko. A Wy co o tym sądzicie? Koniecznie podzielcie się swoją opinią w komentarzach!

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Saints Row zadebiutuje na rynku 23 sierpnia bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych tytułem zapraszamy również do naszej encyklopedii.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!