Ruszyły zapisy na konferencję online Autodesk Media & Entertainment Days 2021

gram.pl
2021/09/22 10:30
0
0

Kolejne wirtualne spotkanie twórców gier, animacji i efektów specjalnych skierowane do osób zawodowo interesujących się tworzeniem obiektów sztuki wizualnej.

Ruszyły zapisy na konferencję online Autodesk Media & Entertainment Days 2021

Jeśli twoje życie zawodowe lub pasje koncentrują się wokół produkcji wideo, tworzenia animacji, projektowania środowisk wirtualnej rzeczywistości czy scenografii i postaci z gier komputerowych, to mamy dla Ciebie interesującą wiadomość. W dniach 29-30 września odbędzie się wirtualna konferencja Autodesk Media & Entertainment Days 2021. Wydarzenie jest bezpłatne, a zainteresowani mogą zgłosić swoją chęć udziału pod tym adresem.

Organizatorzy przygotowali bogaty program merytoryczny, na który składają się debaty i prelekcje, różnego rodzaju prezentacje, sesje pytań i odpowiedzi z udziałem międzynarodowych ekspertów, a także warsztaty z wykorzystania najnowszych wersji oprogramowania Autodesk. Media & Entertainment Days to także możliwość udziału w gamifikacji, czyli rywalizacji sprawdzającej wiedzę z tematyki poruszonej na konferencji.

W programie Autodesk Media & Entertainment Days 2021 znajdą się m.in.:

  • Debata „Artystyczna dusza w świecie deadline'u” – sesję poprowadzi Radosław Nałęcz, redaktor naczelny Polsat Games;
  • Dynamiczne rozmowy o trendach z czołowymi przedstawicielami branży;
  • Najlepsze praktyki prezentowane przez klientów: Bones Studio, Platige Image, 11bit studios;
  • Sesje międzynarodowych ekspertów Autodesk, które pozwolą poznać tajniki oprogramowania 3ds Max, Maya, Arnold, Shotgrid (ex- Shotgun) czy MotionBuildera.

GramTV przedstawia:

Zachęcamy Was również do odwiedzenia oficjalnej strony wydarzenia. Znajdziecie tam szczegółowe informacje na temat tegorocznych prelegentów, wydarzeń specjalnych i programu Autodesk Media & Entertainment Days 2021.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!