Rusza przedsprzedaż „Twórcy Światów: Kroniki Gier Wideo” Piotra Mańkowskiego

gram.pl
2023/03/06 12:20

600 stron niezwykłej opowieści o świecie gier.

Rusza przedsprzedaż „Twórcy Światów: Kroniki Gier Wideo” Piotra Mańkowskiego

Dobre wieści dla wszystkich miłośników historii gier komputerowych. Już dzisiaj – 6 marca – w oficjalnym sklepie Poznań Game Arena rusza przedsprzedaż książki „Twórcy Światów: Kroniki Gier Wideo”, które autorem jest Piotr Mańkowski. Wspomniana pozycja jest to najnowszą, rozszerzoną, poprawioną i uzupełnioną wersją „Cyfrowych marzeń”, które następnie zostały wydane jako „Wielka księga gier”.

„Twórcy Światów: Kroniki Gier Wideo” – dzisiaj rusza przedsprzedaż nowej książki Piotra Mańkowskiego

„Twórcy Światów: Kroniki Gier Wideo” to „600 stron niezwykłej opowieści o świecie gier”, na których znajdziemy m.in. niepublikowane nigdzie wcześniej zdjęcia, anegdoty i historie. W książce nie brakuje unikatowych i kolorowych zdjęć niedostępnych w Internecie, a także wypowiedzi wielu twórców. Przede wszystkim jednak całość „stanowi podróż po historii medium, które w ciągu ledwo półwiecza istnienia swym zasięgiem pobiło film i telewizję”.

„Twórcy Światów: Kroniki Gier Wideo” składa się z blisko 90 rozdziałów poświęconych historii gier wideo, a pełen spis treści znajdziecie pod tym adresem. Zainteresowanych zachęcamy do oficjalnego sklepu Poznań Game Arena, gdzie już dziś o 20:00 ruszy przedsprzedaż wspomnianej pozycji.

Jak wspomnieliśmy wyżej, autorem książki „Twórcy Światów: Kroniki Gier Wideo” jest Piotr Mańkowski, czyli dziennikarz i wykładowca akademicki zajmujący się historią i teraźniejszością elektronicznej rozrywki, który w przeszłości pracował m.in. w magazynach Secret Service, Reset, Nowa Fantastyka czy też Pixel.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!