Rusza nowy sklep 1.pl – najlepsze miejsce do kupna notebooka

gram.pl
2023/08/10 15:56
0
0

Jedyny ekspert w świecie notebooków.

Sklep internetowy 1.pl to najnowsza propozycja grupy Action S.A., która skierowana jest do osób szukających swojego własnego notebooka. W sklepie znajdziecie najlepsze oferty na notebooki zarówno do pracy, jak i dla graczy od licencjonowanych partnerów, takich jak Lenovo, Dell, MSI, HP i Asus.

Rusza nowy sklep 1.pl – najlepsze miejsce do kupna notebooka

Sklep 1.pl – jedyny ekspert w świecie notebooków.

1.pl zapewnia wiele korzyści dla swoich klientów, którzy nie znajdą podobnej oferty w żadnym innym miejscu. Sklepowi przyświeca przewaga rynkowa w myśl zasady +1. Co dokładnie oferuje?

  • Dodatkowe usługi, które znajdują się w standardzie sprzedaży produktu
  • +1 miesiąc gwarancji – po upływie gwarancji producenta sklep udziela dodatkowy miesiąc gwarancji własnej, na tej samej zasadzie, jakie oferował producent z wyłączeniem okresu jej trwania.
  • +1 dzień zwrotu towaru – sklep oferuje 16 dni zwrotu towaru zamiast standardowych 15 dni. Tym samym klienci mają dodatkowy dzień na podjęcie decyzji odnośnie zakupionego sprzętu.
  • +1 dzień mniej na reklamację – zamiast czekać standardowych 14 dni na rozpatrzenie reklamacji, sklep +1.pl podejmie decyzje dotyczącej reklamacji zakupionego towaru w 13 dni od daty otrzymania zwracanego produktu.
  • +1 dzień na odstąpienie – klient otrzymuje dodatkowy dzień na odstąpienie od umowy zakupionego produktu. Tym samym zgłoszenie odstąpienia od umowy można dokonać po 16 dniach od otrzymania zamówionego sprzętu.
  • +1 osoba – koniec z botami, w sklepie 1.pl klient połączy się z konsultantem, który zawsze będzie do jego dyspozycji. Zespół obsługi klienta zapewnia kompleksową pomoc i odpowiedzi na każde pytanie. Niezależnie, czy kupujący potrzebuje pomocy przed, czy już po dokonaniu transakcji.

GramTV przedstawia:

Sklep 1.pl oferuje również darmową dostawę InPost Paczkomat do zamówień powyżej 1099 zł, a także 99% zamówień złożonych i opłaconych do godziny 14:00, które zostaną dostarczone już następnego dnia roboczego.

Sprawdźcie więc ofertę sklepu 1.pl, gdzie znajdziecie notebooki i akcesoria w atrakcyjnych cenach.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!