Rusza 5. sezon w Fall Guys: Ultimate Knockout. Czas na wyprawę do dżungli

Mikołaj Ciesielski
2021/07/20 11:40

Sprawdźcie, jakie atrakcje tym razem przygotowali deweloperzy ze studia Mediatonic.

Rusza 5. sezon w Fall Guys: Ultimate Knockout. Czas na wyprawę do dżungli

Już dziś w Fall Guys: Ultimate Knockout rusza 5. sezon rozgrywek. Tym razem deweloperzy ze studia Mediatonic postanowili zaprosić graczy do dżungli. Twórcy opublikowali wczoraj materiały wideo, które prezentują, jakie atrakcje czekają na użytkowników w rozpoczynającym się dziś sezonie. Podobnie jak w poprzednich miesiącach, tak i tym razem otrzymamy nowe areny, minigierki oraz kostiumy.

Gracze mogą liczyć m.in. na skórki inspirowane postacią Indiany Jonesa oraz serią gier Spelunky. Ponadto przez ograniczony czas dostępne będą także tryby, w których użytkownicy będą walczyć o zwycięstwo w dwu lub trzyosobowych zespołach. Rzućcie okiem na opublikowane przez twórców materiały i dajcie znać, czy zamierzacie wrócić do Fall Guys: Ultimate Knockout, by sprawdzić przygotowane przez deweloperów atrakcje.

Na koniec przypomnijmy, że Fall Guys: Ultimate Knockout zadebiutowało na rynku w sierpniu ubiegłego roku. Gra dostępna jest obecnie na komputerach osobistych oraz PlayStation 4. W grudniu tego roku tytuł ma pojawić się również na konsolach Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat produkcji studia Mediatonic, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Recenzja Fall Guys: Ultimate Knockout – właśnie takiej gry potrzebowaliśmy.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!