Rumbleverse – darmowa bijatyka z kurczakami ma nowy trailer i datę premiery

DK
2022/07/14 18:05

Tytuł trafi na PC i konsole już niebawem.

Brawler royale Rumbleverse miał zadebiutować wcześniej w tym roku, jednak premiera została przełożona na bliżej nieokreślony termin. Teraz deweloper Iron Galaxy i wydawca Epic Games ogłosili, że bijatyka ostatecznie ukaże się 11 sierpnia. A pierwszy sezon rozpocznie się tydzień później, czyli 18 sierpnia. Produkcja będzie dostępna w modelu free-to-play. Czego mniej więcej możemy się spodziewać po tej grze, możecie zobaczyć na trailerze, który publikujemy na samym dole.

Rumbleverse – darmowa bijatyka z kurczakami ma nowy trailer i datę premiery

W Rumbleverse wcielimy się w groteskowego mieszkańca Grapital City i będziemy bić się z innymi graczami o tytuł mistrza. Na jednej planszy zmierzy się maksymalnie 40 osób. Na stronie Rumbleverse w Epic Games Store czytamy:

Spersonalizuj swojego wojownika, łącząc oraz dopasowując setki niepowtarzalnych przedmiotów i wyróżnij się z tłumu. Daj się wystrzelić z działa, wskocz na ulice i przygotuj się do walki! Od ciebie zależy, gdzie wylądujesz, ale uważaj – wszędzie panuje wielki chaos, nawet na najwyższym drapaczu chmur!

GramTV przedstawia:

Będzie tu można być praktycznie każdym – kurczakiem, bizonem lub wszystkim innym. Tytuł ma ukazać się na pecetach (poprzez Epic Games Store), PlayStation 4, PlayStation 5 i Xboksach One i Series X/S.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!