Roots of Pacha zachwycało na PC, a teraz gra zmierza na kolejne platformy

Jakub Smolak
2023/10/31 16:55
0
0

Produkcja studia Soda Den ma na Steam ponad 1700 recenzji.

O Roots of Pacha mogliście usłyszeć już wcześnie, gdyż gra miała swoją pecetową premierę w kwietniu. Ta niezależna produkcja spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem zdobwyajac masę fanów. Nic więc dziwnego, że twórcy ze studia Soda Den zdecydowali się poszerzyć grono odbiorców. Jak podali w informacji prasowej, gra już wkrótce doczeka się wersji przeznaczonych na PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch.

Roots of Pacha zachwycało na PC, a teraz gra zmierza na kolejne platformy

W listopadzie Roots of Pacha otrzyma aktualizację z nowościami

Roots of Pacha zadebiutuje na wymienionych platformach 28 listopada. Twórcy przygotowali z tej okazji zawierającą nowości wersję 1.1, która tego samego dnia pojawi się również na PC. Posiadacze konsol Xbox One i Xbox Series S/X na swoją szansę przeniesienia się do tego prehistorycznego świata muszą poczekać do przyszłego roku.

Gra spotkała się z niezwykle ciepłym przyjęciem. Wyłącznie na Steam doczekała się już ponad 1700 recenzji, a miażdżąca większość z nich, bo aż 92%, to pozytywne opinie. Wielu graczy wskazuje tego uroczego indyka jako godną alternatywę dla słynnego Stardew Valley, gdyż produkcje są niezwykle podobne pod względem schematu rozgrywki.

Rozpocznij swoją podróż odkrywając zależności, które ukształtowały pierwotny świat. Naucz się przetwarzać i przechowywać żywność (opcje mięsne, wegetariańskie i wegańskie), zacznij pracować z metalem, twórz piękną ceramikę i sztukę, odkryj duchowość swojego klanu i wynajdź nowe budynki, aby rozbudować swoją wioskę w dowolny sposób – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Jeśli szukacie produkcji, w której model zabawy opiera się na zakładaniu i rozwijaniu osady, Roots of Pacha powinno być trafionym wyborem. W trakcie rozgrywki spodziewajcie się takich aktywności jak eksploracja w poszukiwaniu surowców, uprawianie pól, łowienie ryb i oswajanie oraz opieka nad zwierzętami. Warto dodać, że gra posiada tryb multiplayer, a twórcy zachęcają graczy do poznawania tego świata w gronie przyjaciół.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!