Rockstar Games szykuje się do ogłoszenia nowego projektu. GTA 6 czy nowa marka?

Radosław Krajewski
2022/06/01 12:50
1
0

W najbliższym czasie Rockstar planuje zapowiedź swojej kolejnej produkcji.

Rockstar Games przygotowuje się do wielkiego ogłoszenia swojej kolejnej gry. Taką informację przekazał Chris Klippel, redaktor Rockstar Mag, który niejednokrotnie podawał sprawdzone informacje dotyczące kolejnych gier studia. Choć nie padły żadne szczegóły, to mowa o „nowym projekcie”. Nie wiadomo więc, czy chodzi o ogłoszoną jeszcze w lutym szóstą odsłonę Grand Theft Auto, czy też o remake Red Dead Redemption, o którym plotkuje się od dłuższego czasu, a może Rockstar Games zaskoczy graczy i przedstawi zupełnie nową markę. Według Klippela zapowiedź ma nastąpić „stosunkowo szybko”.

Rockstar Games szykuje się do ogłoszenia nowego projektu. GTA 6 czy nowa marka?

Oczywiście szykuje się ogłoszenie. Nie wiem jeszcze kiedy i czego będzie dotyczyć, ale byłby to „nowy projekt”. Może to nastąpić stosunkowo szybko.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Czerwiec wypełniony jest po brzegi najróżniejszymi growymi imprezami i już jutro Sony zorganizuje najnowsze PlayStation State of Play, a w przyszłym tygodniu czeka nas m.in. Summer Game Fest, Future Games Show, oraz Xbox & Bethesda Games Showcase. Wygląda więc na to, że Take-Two, a w tym i Rockstar Games, będzie obecne na którejś z tych wydarzeń, gdzie zaprezentują swoje nadchodzące tytuły.

Komentarze
1
Niakadan
Gramowicz
01/06/2022 16:16

 Fajnie by było jakby zrobili nowego Bullego