RimWorld: Anomaly z datą premiery. Wiemy, kiedy zadebiutuje DLC dla fanów horrorów

Mikołaj Ciesielski
2024/03/30 11:00
0
0

Już w przyszłym miesiącu fani RimWorld otrzymają zarówno nowy dodatek, jak i sporą aktualizację.

Już w połowie marca doczekaliśmy się zapowiedzi RimWorld: Anomaly, czyli nowego dodatku do popularnej produkcji Ludeon Studios. Nowe DLC skierowane będzie przede wszystkim do fanów horrorów, ponieważ wprowadzi do gry „wszelkiego rodzaju potworne, tajemnicze i szalone zagrożenia”. Deweloperzy nie ujawnili jednak wówczas dokładnej daty premiery DLC, ale na szczęście wszystko jest już jasne.

RimWorld: Anomaly z datą premiery. Wiemy, kiedy zadebiutuje DLC dla fanów horrorów

Ludeon Studios ujawniło dokładną datę premiery dodatku RimWorld: Anomaly

We wpisie opublikowanym na Steam studio Ludeon poinformowało bowiem, że RimWorld: Anomaly zadebiutuje już 11 kwietnia 2024 roku. Tego samego dnia – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – udostępniona zostania również aktualizacja oznaczona numerem 1.5. Nadchodzący patch wprowadzi kilka wyczekiwanych przez fanów funkcji.

Twoi koloniści przypadkowo budzą mroczny monolit i prowokują obłąkany, maszynowy umysł o niezgłębionej mocy. Jego przerażające manifestacje zaczynają nawiedzać świat. Przetrwaj te dziwne wydarzenia, badając nowe zjawiska i ucząc się, jak położyć kres szaleństwu – czytamy w opisie dodatku Anomaly na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że RimWorld zadebiutowało na rynku w 2018 roku. Gra doczekała się zarówno wersji na komputery osobiste, jak i konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Produkcja Ludeon Studios może pochwalić się „przytłaczająco pozytywnymi” opiniami na Steam. Wspomniany tytuł otrzymał bowiem na platformie Valve ponad 151 tysięcy recenzji, z czego aż 98% stanowią oceny pozytywne.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!