RIDE 5 na zwiastunie z datą premiery. Milestone prezentuje nową odsłonę serii

Mikołaj Ciesielski
2023/04/16 16:00
0
0

Produkcja zmierza na komputery osobiste oraz konsole.

Dobre wieści dla wszystkich miłośników serii RIDE. Deweloperzy ze studia Milestone zapowiedzieli RIDE 5, czyli kolejną odsłonę wspomnianego cyklu gier wyścigowych. Włoski zespół opublikował pierwszy zwiastun produkcji, dzięki któremu poznaliśmy również dokładną datę premiery gry. Deweloperzy podzielili się również kilkoma informacjami na temat swojego nowego tytułu.

RIDE 5 na zwiastunie z datą premiery. Milestone prezentuje nową odsłonę serii

Premiera RIDE 5 w sierpniu 2023 roku. Milestone zapowiedziało nową odsłonę serii

Zgodnie z przekazanymi informacjami RIDE 5 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 23 sierpnia 2023 roku. Do dyspozycji fanów oddanych zostanie natomiast przeszło 200 modeli motocykli uznanych marek, a użytkownicy będą mieli okazję ścigać się na ponad 35 torach.

W RIDE 5 dostępny będzie tryb wytrzymałości, a także tryb kariery, w którym gracze będą mogli zostać najlepszym motocyklistą świata. Nie zabraknie też dynamicznego systemu pogodowego. Podczas wyścigów gracze będą musieli niejednokrotnie stawić czoła „nieoczekiwanym sytuacjom” i udowodnić swoje umiejętności zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni.

Deweloperzy ze studia Milestone nie zapomnieli także o możliwości zabawy na podzielonym ekranie. W RIDE 5 gracze będą mogli rzucić wyzwanie swoim znajomym i sprawdzić, kto jest najlepszym motocyklistą. Tymczasem rzućcie okiem na pierwszy zwiastun gry, który pozwala sprawdzić, jak nowa odsłona serii RIDE prezentuje się w akcji.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!