RE Village: Gold Edition – Mercenaries na trailerze. Lady Dimitrescu w akcji

Maria Wawrzyniak
2022/07/22 16:30

Capcom postanowił udostępnić zwiastun prezentujący tryb Mercenaries z nowymi grywalnymi postaciami – w tym Lady Dimitrescu.

Na pewno pamiętacie, że w czerwcu przedstawiciele studia Capcom oficjalnie zapowiedzieli Resident Evil Village: Gold Edition, czyli nową wersję jednej z najlepszych produkcji ubiegłego roku. Teraz z kolei korporacja udostępniła zwiastun skupiający się na trybie Mercenaries, w którym przyjdzie nam zagrać m.in. jedyną w swoim rodzaju Lady Dimitrescu. Koniecznie zobaczcie poniższy trailer!

Resident Evil Village: Gold Edition – cena

Gwoli przypomnienia – głównym elementem nowego wydania jest Winter’s Expansion, które zaoferuje:
  • tryb z perspektywą trzecioosobową – da się w nim ukończyć podstawową wersję RE Village.
  • oddzielną kampanię dla jednego gracza o nazwie Shadows of Rose – ta będzie dostępna wyłącznie w trybie trzecioosobowym; akcja rozgrywa się aż szesnaście lat po wydarzeniach z podstawki.
  • The Mercenaries Additional Orders – pakiet trzech dodatkowych grywalnych postaci do trybu Mercenaries; znajdziemy w nim Chrisa Redfielda, Karla Heisenberga oraz ulubienicę graczy, czyli oczywiście Lady Dimitrescu.

Wydanie ma zadebiutować na rynku 28 października bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Dowiedzieliśmy się, że zestaw dodatków Winter’s Expansion zakupimy za 89 złotych – na obie generacje konsol. Jeżeli natomiast nie posiadacie podstawki, możecie nabyć pełną wersję gry za 219 złotych.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Sanders-sama
Gramowicz
22/07/2022 16:52

Trochę za drogo, do tego mam przeczucie że Story DLC to będzie recykling lokacji z podstawki.