Resident Evil: Remedium na nowym materiale wideo. Premiera już niedługo

Maria Wawrzyniak
2022/07/11 20:00

Nowy materiał wideo udostępniony przez Netfliksa w serwisie YouTube pokazuje prace nad serialem zza kulis.

Już za kilka dni – 14 lipca – na platformie streamingowej Netflix zadebiutuje nowy serial aktorski pod tytułem Resident Evil: Remedium. Z tej okazji na oficjalnym kanale platformy w serwisie YouTube pojawił się trwający prawie pięć minut materiał, który prezentuje prace nad dziełem zza kulis. Jeśli więc macie ochotę sprawdzić, jak powstawała produkcja, serdecznie zapraszamy do oglądania.

Resident Evil: Remedium zza kulis

Film pozwala wysłuchać opinie poszczególnych osób z obsady. Pojawia się także sporo ujęć. Otrzymujemy krótkie wprowadzenie do fabuły oraz kilka słów o poszczególnych postaciach.

Rok 2036 — 14 lat po tym, jak pigułka z napisem Joy wywołała tyle bólu, Jade Wesker walczy o przetrwanie w świecie opanowanym przez żądne krwi, zakażone, makabryczne stworzenia. Pośród tej rzezi Jade zmaga się z demonami swojej przeszłości w New Raccoon City, mrożącymi krew w żyłach powiązaniami swojego ojca ze złowrogą korporacją Umbrella, ale przede wszystkim z tym, co stało się z jej siostrą Billie.

GramTV przedstawia:

Showrunnerem serialu Resident Evil: Remedium jest Andrew Dabb, znany przede wszystkim z Supernatural. W obsadzie znaleźli się: Lance Reddick jako antagonista Albert Wesker, Ella Balinska, Tamara Smart, Siena Agudong, Adeline Rudolph, Paola Nuñez, Ahad Raza Mir, Connor Gossatti, a także Turlough Convery.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!