Resident Evil Code: Veronica – fanowski remake z darmową wersją demonstracyjną

Wincenty Wawrzyniak
2021/06/22 09:30
0
0

Grupa odpowiedzialna za projekt udostępniła całkowicie za darmo wersję demonstracyjną, którą może sprawdzić każdy zainteresowany.

Ekipa odpowiedzialna za powstanie projektu Resident Evil Code: Veronica opublikowała w sieci jego darmową wersję demonstracyjną. Wszyscy zainteresowani mogą ją pobrać bez żadnych dodatkowych opłat i przetestować fanowski remake. Odświeżona wersja gry stworzonej pierwotnie przez Capcom powstaje na silniku Unity i zaoferuje dwa tryby rozgrywki: Classic, którego głównym zadaniem będzie wierne oddanie oryginału wraz z konkretnymi widokami kamery oraz Remake, który pozwoli na doświadczenie wszystkiego z widoku trzecioosobowego. Poniżej znajdziecie również materiał z fragmentami rozgrywki.

Wczytywanie ramki mediów.

Fanowski remake Resident Evil Code: Veronica to projekt, który zostanie udostępniony w pełnej wersji również całkowicie za darmo. Nie wiemy jednak dokładnie, kiedy to się stanie. Zainteresowanych projektem zapraszamy również na oficjalne konto twórców na Twitterze – znajdziecie je pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!