Replika miecza świetlnego Luke’a Skywalkera z okazji 40-lecia Powrotu Jedi trafiła do sprzedaży

Radosław Krajewski
2023/04/08 16:00
0
0

Teraz każdy może poczuć się jak Luke Skywalker walczący z Imperium.

W miniony piątek odbyło się Star Wars Celeberation, na którym Lucasfilm zaprezentował pierwszy zwiastun serialu Ahsoka, w którym powrócą uwielbiani przez fanów bohaterowie, jak również zapowiedział trzy kinowe filmy, w tym jeden z Rey, do której to roli powróci Daisy Ridley. Już w maju 40-lecie będzie obchodzić szósta odsłona Sagi i z tej okazji Disney zaprezentował kilka niespodzianek dla fanów Gwiezdnych wojen, w tym replikę miecza świetlnego Luke’a Skywalkera, która trafiła już do sprzedaży.

Replika miecza świetlnego Luke’a Skywalkera z okazji 40-lecia Powrotu Jedi trafiła do sprzedaży

Oryginalna replika miecza Luke’a Skywalkera z Powrotu Jedi

Wierną replikę miecza Luke’a z Powrotu Jedi można zamówić w oficjalnym sklepie Disneya. Ostrze miecza podświetlane jest na zielono, a podczas poruszania i uderzania oręż wydaje efekty dźwiękowe. Dodatkowo posiada efekt migotania koloru ostrza. W zestawie znajdziemy również stojak, na którym możemy zamontować samą rękojeść miecza.

GramTV przedstawia:

Disney wycenił miecz Skywalkera na 249,99 dolarów, czyli niecałe 1 100 zł bez kosztów przesyłki. Jeżeli jednak jesteście chętni na replikę miecza Jedi, to możecie ją nabyć w ShopDisney.

Oryginalna replika miecza Luke’a Skywalkera z Powrotu Jedi, Replika miecza świetlnego Luke’a Skywalkera z okazji 40-lecia Powrotu Jedi trafiła do sprzedaży
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!