Odświeżony Quake 2 z zapowiedzią na QuakeCon 2023? Nowe doniesienia w sieci

Mikołaj Ciesielski
2023/08/04 08:30
0
0

Insider dzieli się szczegółami na temat nowej wersji kultowej strzelanki id Software.

Już w czerwcu bieżącego roku odświeżona wersja gry Quake 2 doczekała kategorii wiekowej w Korei Południowej. Produkcja wciąż nie została jednak oficjalnie zapowiedziana, ale niewykluczone, że sytuacja ta ulegnie wkrótce zmianie. Wielkimi krokami zbliża się bowiem QuakeCon 2023, a jeden z branżowych insiderów podzielił się kilkoma informacjami na temat wspomnianego tytułu.

Odświeżony Quake 2 z zapowiedzią na QuakeCon 2023? Nowe doniesienia w sieci

Remaster Quake 2 nadchodzi? Gra ma doczekać się zapowiedzi na QuakeCon 2023

Autorem najnowszych doniesień na temat remastera Quake 2 jest „billbil-kun”, który powinien być świetnie znany wszystkim łowcom okazji polującym na darmowe gry. Insider zapowiada, że odświeżona wersja wspomnianej produkcji ukaże się na rynku jako Quake 2 bez dopisków w stylu „remastered”.

Insider zapowiada, że remaster Quake 2 doczeka się zapowiedzi właśnie na QuakeCon 2023, który odbędzie się w dniach 10-13 sierpnia 2023 roku. „billbil-kun” uważa, że gra zostanie zaprezentowana drugiego dnia wspomnianego wydarzenia, czyli 11 sierpnia. To jednak nie koniec informacji.

GramTV przedstawia:

Remaster Quake 2 ma ukazać się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Insider podkreśla również, że gry z portfolio firmy Bethesda debiutują w Xbox Game Pass i podobny los spotka także odświeżoną wersję strzelanki id Software. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak czekać na oficjalną prezentację wspomnianego tytułu.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!