Relaksująca gra o nurkowaniu na nowym zwiastunie. Endless Ocean Luminous zmierza na Nintendo Switch

Patrycja Pietrowska
2024/04/18 16:30
0
0

Bibliotekę gier na Nintendo Switch wzbogaci ciekawy tytuł.

Posiadacze Nintendo Switch już niebawem będą mogli zanurzyć się w relaksującej rozgrywce oferowanej przez Endless Ocean Luminous. Coraz większymi krokami zbliża się premiera gry, a do sieci trafił właśnie najnowszy zwiastun przybliżający mechanikę rozgrywki. Na graczy czeka w głębinach sporo atrakcji.

Relaksująca gra o nurkowaniu na nowym zwiastunie. Endless Ocean Luminous zmierza na Nintendo Switch

Nowy zwiastun Endless Ocean Luminous przybliża mechanikę rozgrywki

Już na początku maja posiadacze Nintendo Switch będą mogli rozpocząć przygodę w Endless Ocean Luminous. Relaksująca gra o nurkowaniu pozwoli spędzić czas pod wodą ze znajomymi i innymi graczami. Rozległy ocean, który oferuje produkcja, będzie zmieniał się z każdym kolejnym nurkowaniem.

W grze pojawi się ponad 500 różnych gatunków zwierząt morskich – niektóre z nich mają być nawet uważane za mityczne stwory. Gracze będą mogli eksplorować głębiny wspólnie z maksymalnie 30 osobami, z którymi podzielą się swoimi odkryciami. Dodatkowo swój podwodny strój będzie można personalizować.

Weź głęboki oddech i zanurz się w Veiled Sea: niezbadanym regionie z odkryciami, które zmieniają się z każdym kolejnym nurkowaniem. Skanuj stworzenia morskie i poznaj ponad 500 gatunków życia morskiego – niektóre z nich uważa się za wymarłe lub nawet mityczne. – czytamy w opisie gry.

GramTV przedstawia:

Najnowszy zwiastun przybliża mechanikę rozgrywki i pozwala zapoznać się z atrakcjami przygotowanymi przez twórców. Endless Ocean Luminous zadebiutuje już 2 maja 2024 roku. Produkcja zmierza wyłącznie na Nintendo Switch.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!