Nowoczesne studio komputerowe dostępne za darmo dla uchodźców z Ukrainy

gram.pl
2022/05/30 19:50
0
0

Dziś wystartowała akcja Refugee Day Center by AMD. To wspaniała inicjatywa, której mamy zaszczyt być patronem medialnym.

Do 30 czerwca bieżącego roku w Galerii Ursynów w Warszawie dostępne będzie całkowicie za darmo dla uchodźców z Ukrainy nowoczesne studio komputerowe FPS Center w ramach akcji Day Center by AMD. Odwiedzający FPS Center znajdą dogodne warunki do poszukiwania pracy, mieszkania, nauki języka polskiego i załatwienia spraw urzędowych. Będzie to również okazja do integracji ukraińskiej młodzieży, która pod okiem profesjonalnych trenerów, może wziąć udział w darmowych zajęciach e-sportowych na światowej klasy komputerach gamingowych. W trakcie trwania akcji wszyscy odwiedzający mogą liczyć na pomoc i wsparcie w języku ukraińskim, polskim i angielskim.

Nowoczesne studio komputerowe dostępne za darmo dla uchodźców z Ukrainy

Głównym partnerem akcji jest firma AMD aktywnie wpierająca akcje charytatywne. Przyłączyły się do niej również firmy WePlay, Enestech, MyFace – działające na rynku ukraińskim i chcące pomóc swoim rodakom w ramach akcji Day Center by AMD. Gram.pl ma zaszczyt być patronem medialnym tej inicjatywy.

W ramach akcji dostosujemy i udostępnimy przestrzeń oraz sprzęt komputerowy studia FPS Center dla potrzeb ukraińskich uchodźców. Będziemy wspierać ich w ojczystym języku, w wyzwaniach związanych z poszukiwaniem mieszkania, pracy, nauki języka polskiego oraz załatwienia spraw urzędowych. Będzie to również szansa na powrót do kariery zawodowej dla osób wykonujących swoją pracę zdalnie. W studio znajdą również dogodne miejsce i warunki do kontaktu ze swoimi bliskimi.

Udostępnione w ramach akcji studio FPS Center na Waszawskim Natolinie wyposażone jest w 21 światowej klasy stanowisk komputerowych. Na co dzień wykorzystywane są na potrzeby treningów drużyn e-sportowych, jak również graczom, streamerom i twórcom poszukujących sprzętu maksymalnej wydajności.

#UKRAIŃCY - JESTEŚMY Z WAMI!

W ramach akcji Day Center by AMD znajdziecie w FPS Center wspacie w najważniejszych sprawach, które pomoga Wam w aklimatyzacji w nowym miejscu.

#UKRAIŃCY - ZAPRASZAMY WAS!

Udostępniliśmy przestrzeń oraz światowej klasy sprzęt komputerowy studia FPS Center dla Was! Na miejscu możecie skorzystać ze stanowsk komputerowych i znajdziecie wspiercie w języku ukraińskim, polskim i angielskim w załatwieniu codziennych potrzeb. To miejsce spotkań i wzajemnego wsparcia potrzebnego w tym czasie.

#POMOC W POSZUKIWANIU PRACY

Pomożemy Wam w poszukiwaniu pracy w Polsce. Doradzimy gdzie najlepiej poszukiwać pracy i przygotować CV. W razie kontaktu z urzędami lub przyszłym pracodawcom - pomożemy w kontakcie w języku polskim.

#WSPARCIE W POSZUKIWANIU MIESZKANIA

Polska to wspaniałe miejsce do zamieszkania! Doradzimy gdzie najlepiej szukać mieszkania na wynajem oraz pomożemy w kontakcie z właścicielami nieruchomości w języku polskim.

#INTEGRACJA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

W każdym tygodniu organizujemy zajęcia integracyjne dla młodzieży. W ich trakcie będą mogły zintegować się z równieśnikami, oraz odbyć treningi e-sportowe pod opieką doświadczonych trenerów i najlepszych. Jest to światna okazja do świetnej zabawy i nauki!

#KONTAKT Z BLISKIMI

W studio znajdziecie również dogodne miejsce i warunki do kontaktu ze swoimi bliskimi. Każde z naszych stanowisk umożliwia łączność video przez najpopulatniejsze komunikatory takie jak Skype, Telegram, WhatsUp, Facebook.

#PRACA ZDALNA

Będzie to również szansa na powrót do kariery zawodowej dla osób wykonujących swoją pracę zdalnie - w komfortowych warunkach i na światowej klasy stacjach PC.

GramTV przedstawia:

Zainteresowanych zapraszamy na oficjalną stronę internetową akcji – jest dostępna w języku polskim, ukraińskim oraz angielskim. Znajdziecie tam wszystkie niezbędne szczegóły.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!