Redfall z fabularnym zwiastunem. Bethesda przedstawia historię tytułowej wyspy

Mikołaj Ciesielski
2023/03/17 07:30

Nowa produkcja studia Arkane zadebiutuje na rynku już na początku maja.

Redfall z fabularnym zwiastunem. Bethesda przedstawia historię tytułowej wyspy

Premiera Redfall zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że w ostatnim czasie nie możemy narzekać na brak informacji i materiałów związanych ze wspomnianym tytułem. Na początku miesiąca dowiedzieliśmy się bowiem, że nadchodząca produkcja Arkane otrzyma pełne wsparcie dla funkcji cross-play, a nieco wcześniej twórcy serii Dishonored udostępnili gameplay trailer, który skupiał się na eksploracji tytułowej wyspy. Wczoraj natomiast do sieci trafił fabularny zwiastun gry.

Fabularny zwiastun Redfall wprowadza graczy w historię nowej produkcji Arkane

Najnowszy materiał promocyjny skupia się na przybliżeniu graczom historii przygotowanej przez deweloperów ze studia Arkane. W zwiastunie nie brakuje jednak również fragmentów rozgrywki, które pozwalają sprawdzić, jak Redfall prezentuje się w akcji. Trailer dostępny w polskiej wersji językowej znajdziecie na dole wiadomości.

Co się dzieje w Redfall? Skąd się wzięły wampiry? Zbadaj Redfall i odkryj tajemnice wyspy. Zanurz się w mrocznej historii złowrogiej firmy, która stworzyła czające się na ulicach potwory i zmierz się z przerażająco potężnymi wampirami, których niektórzy ocalali czczą niczym bogów – czytamy w opisie zwiastuna.

Na koniec przypomnijmy, że Redfall zmierza na komputery osobiste oraz konsole Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 2 maja bieżącego roku. Warto również pamiętać, że nowa produkcja studia Arkane w dniu swojej premiery trafi również do usługi Xbox Game Pass.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
MisioKGB
Gramowicz
17/03/2023 09:23

Całkiem spoko. Odkąd zacząłem grać z kumplami po sieci we trzech / czterech to mocniej doceniam gry kooperacyjne. Szkoda, że ominie PS5.