Redemption Reapers – zapowiedziano mroczne RPG w średniowiecznych klimatach

Jakub Smolak
2022/12/13 12:35

Premiera już w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Podczas minionego The Game Awards zaprezentowano tyle gier, że mogłoby się zdawać iż mamy spokój na kilka najbliższych miesięcy. Nic bardziej mylnego, ciekawych, nieco mniejszych produkcji nie brakuje, a najlepszym tego przykładem może być Redemption Reapers. Twórcy ze studia Adglobe zapowiedzieli swoją debiutancką produkcję, oddając w ręce graczy trailer. Zachęcamy do zapoznania się z wideo.

Redemption Reapers – zapowiedziano mroczne RPG w średniowiecznych klimatach

Redemption Reapers postraszy nas mrocznym klimatem

Redemption Reapers to gra RPG, której akcja rozgrywa się w mrocznym, stylizowanym na średniowiecze świecie. W trakcie zabawy gracz przejmie kontrolę nad grupą najemników znanych jako Ashen Hawk Brigade. Naszym głównym zadaniem będzie postawienie się mrocznym siłom, które próbują podbić cały świat. Twórcy zapowiadają strategiczne, pełne taktycznej głębi starcia, w których gracz będzie musiał odpowiednio dowodzić podkomendnymi.

Warto zaznaczyć, że nad tytułem nie pracuje grupa żółtodziobów. Ekipa ma w swoich szeregach doświadczonych twórców, a w ich dorobkach znajdziemy takie tytuły jak: NieR: Automata, Apex Legends, Dragon Age: Inquisition, Persona 5, Final Fantasy 15, Advance Wars i wiele więcej.

Premiery Redemption Reapers powinniśmy spodziewać się w lutym 2023 roku. Wiemy, że produkcja trafi na PC oraz konsole PlayStation 4 i Nintendo Switch.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!