Rebel Moon z pierwszym klipem. Ujarzmianie hipogryfa w kosmicznym świecie

Radosław Krajewski
2023/12/09 09:00
1
0

Do sieci trafił pierwszy klip z nadchodzącej superprodukcji od Zacka Snydera.

Już za dwa tygodnie zadebiutuje długo oczekiwana produkcja sci-fi od Zacka Snydera, która otworzy zupełnie nową serię dla Netflixa. Przed miesiącem Rebel Moon otrzymał nowy zwiastun, a teraz do sieci trafił pierwszy klip. Możemy na nim zobaczyć dwójkę głównych bohaterów, którzy znaleźli się na fermie, w której hodowany jest stworzenie zwane bennu, podobne do mitologicznego gryfa. Klip z Rebel Moon zobaczycie poniżej.

Rebel Moon z pierwszym klipem. Ujarzmianie hipogryfa w kosmicznym świecie

Historia opowiada o ataku armii tyrana regenta Balisariusa na pokojową kolonię, znajdującą się na krańcu galaktyki. Największą szansą mieszkańców na przetrwanie jest tajemnicza Kora. Dziewczyna próbuje pozyskać sojuszników do niemożliwej misji obalenia Imperium. Zbiera niewielką grupę wojowników z różnych zakątków wszechświata, których łącznie wspólne pragnienie zemsty i odkupienia. Gdy cień potężnego królestwa pada na najbardziej nieprawdopodobny z księżyców, wybucha wojna o losy galaktyki, w której ogniu wykuwa się nowa armia bohaterów.

W obsadzie znaleźli się: Sofia Boutella, Djimon Hounsou, Charlie Hunnam, Michiel Huisman, Staz Nair, Doona Bae, Ray Fisher, Cleopatra Coleman, E. Duffy, Anthony Hopkins, Jena Malone, Ed Skrein, Fra Fee, Stuart Martin, Corey Stoll, Cary Elwes, Alfonso Herrera, Rhian Rees i Ray Porter.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Rebel Moon Część 1: Dziecko ognia zadebiutuje na Netflixie już 22 grudnia 2023 roku. Platforma wyznaczyła datę premiery drugiej części na 19 kwietnia 2024 roku.

Rebel Moon – pierwszy klip z filmu

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
09/12/2023 14:08

Całkiem fajne.