Rebel Moon otrzyma trzecią część? Snyder ujawnił termin premiery wersji reżyserskich

Radosław Krajewski
2024/04/17 14:30
1
0

Zack Snyder powiedział, co fani Rebel Moon muszą zrobić, aby trzecia część serii powstała w przyszłości.

Już w najbliższy piątek na Netflixie pojawi się Rebel Moon- część 2: Zadająca rany, czyli kontynuacja ubiegłorocznej produkcji platformy w reżyserii Zacka Snydera. Fani będą mogli poznać finał historii Kory, ale reżyser drażni się z widzami, że trzecia część może powstać. Przypomnijmy, że Rebel Moon od początku zostało pomyślane jako nowe uniwersum, w skład którego miały wejść również spin-offy, komiksy, a nawet gry. W jednym z wywiadów twórca serii wyznał, co fani muszą zrobić, aby Netflix wyraził zgodę na Rebel Moon 3.

Rebel Moon otrzyma trzecią część? Snyder ujawnił termin premiery wersji reżyserskich

Rebel Moon – kiedy premiera wersji reżyserskich?

Snyder ma prostą radę dla widzów, aby po prostu „podnieśli kciuk w górę” po seansie, czyli zaznaczyli na Netflixie odpowiednią opcję, że film im się podobał. Przy odpowiednio dużej oglądalności i wspomnianych „łapek w górę”, platforma może być zainteresowana kolejnym filmem z Rebel Moon.

Prawdopodobnie wystarczyłoby podniesienie kciuka w górę.

W innym wywiadzie Snyder bardzo chwalił współpracę z Netflixem. Przyznał, że firma dała mu pełną wolność przy tworzeniu jego wersji reżyserskich.

Będę szczery, prawdopodobnie najbardziej satysfakcjonującą częścią była umowa, którą zawarłem z Netflixem. To niesamowici partnerzy, którzy będą w stanie zrealizować wersję reżyserską dokładnie według moich wytycznych. Czas pracy, czy ocena filmu nie jest problemem. Wszystko, co udało mi się zrobić przy wersji reżyserskiej, to naprawdę spełnienie marzeń każdego filmowca, czyli posiadać pełną kontrolę. To naprawdę świetna rzecz.

GramTV przedstawia:

W kolejnej wypowiedzi Zack Snyder ujawnił, kiedy możemy spodziewać się premiery wersji reżyserskich obu części Rebel Moon. Te mają pojawić się na Netflixie już w sierpniu.

Mimo to, niezależnie od tego, co myślisz o wersjach reżyserskich, wolna ręka przy takich produkcjach, również jest naprawdę zabawna. Najbardziej jestem dumny z tego, że w sierpniu czeka na was ta absurdalna, szalona zabawa, która moim zdaniem będzie dla niektórych ludzi czymś najlepszym, co uda nam się zaoferować.

W obsadzie Rebel Moon- część 2: Zadająca rany znaleźli się: Sofia Boutella, Djimon Hounsou, Charlie Hunnam, Michiel Huisman, Staz Nair, Doona Bae, Ray Fisher, Cleopatra Coleman, E. Duffy, Anthony Hopkins, Jena Malone, Ed Skrein, Fra Fee, Stuart Martin, Corey Stoll, Cary Elwes, Alfonso Herrera, Rhian Rees i Ray Porter.

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
17/04/2024 15:25

Myślałem że powie - po prostu "przestańcie wyśmiewać mój film" xD