Rebel Moon otrzyma grę RPG. Zack Snyder wspomina o „absurdalnej skali” projektu

Mikołaj Ciesielski
2023/03/21 07:45

Wygląda na to, że reżyser oraz platforma Netflix mają ambitne plany wobec nowej marki.

Rebel Moon, czyli nowe superwidowisko Zacka Snydera, ma zadebiutować na platformie Netflix pod koniec bieżącego roku. Okazuje się jednak, że nadchodzący film to prawdopodobnie dopiero początek atrakcji. Reżyser ujawnił bowiem, że wspomniana space opera otrzyma również grę RPG o „absurdalnej skali”.

Rebel Moon otrzyma grę RPG. Zack Snyder wspomina o „absurdalnej skali” projektu

Rebel Moon to nie tylko film. Space opera Zacka Snydera doczeka się również gry RPG

Snyder podzielił się planami na rozwój marki Rebel Moon w rozmowie podcastem The Nerd Queens (dzięki VGC). Reżyser podczas wywiadu przyznał, że obecnie świetnie bawi się przy tworzeniu gry RPG, choć nie jest do końca przekonany, czy powinien mówić o tym w tym momencie.

Snyder dodał jednak, że projekt – nad którym pracuje – jest „dosłownie szalony, intensywny, ogromny i pełen immersji”. Reżyser stwierdził, że nie chciał stworzyć „czegoś casualowego” i zapewnił również, że gracze otrzymają wkrótce więcej szczegółów na temat projektu.

Zaproponowano mi to – ponieważ zawsze chciałem zrobić grę RPG – i w trakcie prezentacji powiedziano, że możemy to zrobić w standardowej skali lub na absurdalną skalę. Pomyślałem sobie, że z całą pewnością powinniśmy zdecydować się na absurdalną skalę. Odpowiedziano mi, że zajmie to dużo czasu i będą potrzebować ode mnie informacji na temat uniwersum, wydarzeń i założeń naukowych – tłumaczy Snyder.

GramTV przedstawia:

Reżyser zapewnił jednak, że pomoże przy projekcie i chętnie dostarczy wszystkie niezbędne informacje. Następnie Snyder po raz kolejny podkreślił, że nie powinien w tej chwili rozmawiać o wspomnianym projekcie i uciął temat. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak czekać na oficjalną zapowiedź RPG na podstawie Rebel Moon.

Na koniec przypomnijmy, że Rebel Moon ma zadebiutować na platformie Netflix dokładnie 22 grudnia 2023 roku. W nadchodzącym filmie Zacka Snydera wystąpią m.in. Sofia Boutella, Anthony Hopkins, Charlie Hunnam, Ray Fisher, Djimon Hounsou, Doona Bae, Staz Nair, Jena Malone, Stuart Martin czy też Cary Elwes

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!