Rambo 6 może powstać. Musi jednak został spełniony jeden warunek

Radosław Krajewski
2023/09/23 14:00
3
0

Chcielibyście powrotu Rambo w kolejnym filmie?

Sylvester Stallone dwukrotnie powracał do roli Rambo. Raz w mało udanym Johnie Rambo z 2008 roku, zaś drugi powrót miał miejsce całkiem niedawno, bo w Rambo: Ostania krew z 2019 roku. Film Adriana Grunberga dał nam ostatni rozdział przygód popularnego bohatera, który tym razem robił porządek z meksykańskim kartelem. Wydawałoby się, że nie ma już szans na powrót Stallone’a do tej roli i seria zakończy się na pięciu filmach. Jednak producenci Kevin King-Templeton i Les Weldon, którzy pracowali również na Niezniszczalnymi 4, w wywiadzie dla Coming Soon przyznali, że jest szansa na kolejny powrót Rambo.

Rambo 6 może powstać. Musi jednak został spełniony jeden warunek

Sylvester Stallone może raz jeszcze powrócić jako Rambo

Producenci przyznali, że rozważają kontynuowanie kilku różnych franczyz. Jedną z nich jest Rambo, ale film powstałby wyłącznie wtedy, gdyby było na niego zapotrzebowanie ze strony fanów. Nie chcą więc kręcić produkcji, której nawet najwięksi sympatycy bohatera granego przez Sylvestra Stallone’a by nie chcieli.

Istnieje kilka różnych franczyz, w których uczestniczymy i myślimy o ich przyszłości. A także nad zupełnie nowymi projektami. To znowu staje się kwestią tego, czy – jeśli będzie zapotrzebowanie ze strony fanów – będziemy pierwszymi, którzy się tym zajmą, i dlatego powstała czwarta część Niezniszczalnych. Czasami Kevin i ja mówimy: „no cóż, nie wiem, czy będzie kolejny film”. A potem pojawia się popyt i ludzie proszą, proszą i proszą. Więc potraktowaliśmy to bardzo poważnie, aby to dobrze zrobić.

GramTV przedstawia:

Rzecz jasna kolejna część Rambo mogłaby być prequelem, choć ciężko wtedy oczekiwać powrotu Sylvestra Stallone’a do roli. Wymiana aktora byłaby więc bardzo ryzykowna i część fanów z pewnością nie przyjęłaby z entuzjazmem, że inna osoba wcielałaby się w Rambo. Przed producentami więc trudne zadanie, aby opracować taką historię, która zadowoli fanów serii.

Komentarze
3
Kresegoth
Gramowicz
23/09/2023 22:01
MisticGohan_MODED napisał:

Już 5 część była syfem to strach pomyśleć jak będzie wyglądać 6 część...

Mnie piątka tym bardziej wkurzyła, że już czwórka miała napisy tak zmontowane, że sugerowała koniec serii. Rambo wracający w rodzinne strony, wreszcie może odpocząć po swoich wszystkich wojnach. A tu po latach: Surprise, motherfucker!

MisticGohan_MODED
Gramowicz
23/09/2023 21:23

Już 5 część była syfem to strach pomyśleć jak będzie wyglądać 6 część...

dariuszp
Gramowicz
23/09/2023 17:34

Stallone ma prawie 80 lat na karku. Skończy się jak z Indiana Jones albo z Irishman.