QW LAN PL 2023 startuje już za chwilę. Fani Quake’a nie mogę tego przegapić

gram.pl
2023/11/06 14:20
0
0

Już w tym tygodniu startuje wielka impreza dla fanów Quake’a.

QW LAN PL 2023 to impreza typu LAN BYOC (Bring Your Own Computer) w Radomsku, gromadząca graczy QuakeWorld z całego świata. Będzie to już trzecie wydarzenie organizowane z tej serii, na którym entuzjaści multiplayerowego trybu do Quake’a mogą sprawdzić swoje umiejętności. Jedynymi warunkami uczestnictwa jest zapisanie się na listę, opłacenie wpisowego (250 zł) i przyjechanie z własnym komputerem.

QW LAN PL 2023 startuje już za chwilę. Fani Quake’a nie mogę tego przegapić

QW LAN PL 2023 – szczegóły imprezy

Wydarzenie odbędzie się w dniach 8-12 listopada w sali weselnej hotelu Zodiak w Radomsku.

Uczestnicy wezmą udział w turniejach typu Duel opierających się na dywizjach, oraz Team Play na zasadach draftu. W ubiegłym roku dodatkową atrakcją był turniej Free-For-All. W przypadku znalezienia wystarczającej liczby chętnych, zawody mogą zostać powtórzone również w tym roku.

GramTV przedstawia:

Podczas tegorocznej edycji w rozgrywkach weźmie udział pięćdziesięciu potwierdzonych już graczy, a listę uczestników sprawdzicie na głównej stronie QW LAN PL 2023. Wydarzenie dostępne jest wyłącznie dla osób powyżej 18. roku życia. Transmisje z rozgrywek transmitować będzie BadSebiTV. Poniżej znajdziecie zwiastun podsumowujący ubiegłoroczną edycję.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!