Putin od Patryka Vegi na nowym zwiastunie. Jest data premiery

Radosław Krajewski
2024/04/24 16:30
0
0

Po dłuższej przerwie Patryk Vega powraca z nowym filmem do polskich kin.

Od trzech lat Patryk Vega pracuje nad swoim nowym filmem zatytułowanym Putin. Produkcja zaprezentuje biografię fabularną obecnego prezydenta Rosji. Film właśnie otrzymał nowy zwiastun, który jednocześnie ujawnia datę premiery. Putin pojawi się w polskich kinach już 26 września 2024 roku. W tym samym okresie film zadebiutuje na 35 rynkach, w tym USA, czy Indiach.

Putin od Patryka Vegi na nowym zwiastunie. Jest data premiery

Film pokaże historię Władimira Putina na przestrzeni 60 lat. Patryk Vega zapowiada produkcję jako analizę życia i psychiki rosyjskiego przywódcy. Aby jak najwierniej zaprezentować tytułowego bohatera, stworzono specjalne narzędzie oparte na sztucznej inteligencji.

Nie mogliśmy zaprosić Putina do studia, by wykonać z nim 20 tysięcy ujęć, a dostępne w sieci materiały archiwalne nie pozwalają na wytrenowanie modelu w technologii deepfake w najwyższej rozdzielczości dedykowanej dla filmu kinowego. W konsekwencji tego po blisko dwóch latach prac stworzyliśmy własną pionierską technologię napędzaną AI, która pozwoliła nam stworzyć filmową postać bez posługiwania się modelem prawdziwego człowieka - powiedział Patryk Vega.

Reżyser dodał, że celem jego filmu jest odpowiedź na dążenia do zrozumienia motywacji i działania Putina. Vega uważa, że jego nadchodząca produkcja spełnia ważną misję, aby zmniejszyć strach wobec działań rosyjskiego prezydenta.

Putin nie jest tylko filmem, to odpowiedź na globalne dążenie do zrozumienia motywacji i działania jednej z najbardziej kontrowersyjnych postaci współczesnej polityki. Misją mojej produkcji jest przekazanie widzom „instrukcji obsługi” Putina, aby zmniejszyć strach i niepewność dominujące w dzisiejszym świecie – przyznał Vega.

GramTV przedstawia:

W obsadzie znaleźli się: Sławomir Sobala, Thomas Kretschmann, Maksymilian Zieliński, Justyna Karłowska, Przemysław Bluszcz, Tomasz Dedek, Aron Jończyk, Michał Karmowski, Marek Kasprzyk, Andris Keišs, Jan Monczka, Michael Rubenfeld, Krzysztof Stawowy.

Putin – nowy zwiastun filmu Patryka Vegi

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!