Przygodówka o Mozarcie debiutuje na Steamie. I wygląda lekko upiornie

DK
2022/09/08 22:50

Wieje tu klasyką. Gdy obejrzycie zwiastun premierowy, będziecie wiedzieli, o co chodzi.

Jeśli ktoś nie był świadomy faktu, że stworzono grę o Amadeuszu Mozarcie, to już jest – Mozart Requiem miało wczoraj premierę na platformie Valve i jest dostępne za 107,99 złotych. To klasyczna przygodówka, w której wcielamy się w postać klasyka wiedeńskiego i rozwiązujemy różne zagadki. Jak to wszystko wygląda, możecie sprawdzić, oglądając premierowy zwiastun. Publikujemy go na dole tej wiadomości.

Przygodówka o Mozarcie debiutuje na Steamie. I wygląda lekko upiornie

Fabuła tytułu przenosi nas do Pragi w roku 1788. Mozart ma zainaugurować pokaz swojej słynnej opery. Okazuje się jednak, że tego wieczoru dzieją się rzeczy, które szybko odciągają uwagę bohatera od muzyki – Mozart zostaje wciągnięty w polityczną intrygę, która ma na celu detronizację króla. Dzięki swojemu sprytowi i umiejętności logicznego myślenia muzyk ma odkryć wielką tajemnicę i wyplątać się z problemów.

Mozart Requiem – trailer

Na screenach na Steamie tytuł wygląda całkiem nieźle. Niemniej na wideo jest już trochę gorzej. Oglądając premierowy zwiastun, można by wnioskować, że Mozart Requiem powstał jakieś 20 lat temu – ewidentnie wieje tu klasyką, choć chyba nie taką, jaką powinno. Pozostaje mieć nadzieję, że przynajmniej fabuła i zagadki są w tej przygodówce naprawdę dobre.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!