Przeciwniczka Shazama 2 na pierwszych zdjęciach. Helen Mirren niczym Loki

Radosław Krajewski
2021/06/22 11:05

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia ukazujące główną antagonistkę drugiej części Shazama, w którą wciela się Helen Mirren.

Przeciwniczka Shazama 2 na pierwszych zdjęciach. Helen Mirren niczym LokiW odpowiedzi na wyciek zdjęć Shazama z planu drugiej części serii reżyser David F. Sandberg udostępnił wczoraj pierwszą oficjalną fotografię, ukazującą w pełnej krasie nowe kostiumy wszystkich superbohaterów. Możliwe, że już wkrótce doczekamy się kolejnych materiałów od twórców filmu, ponieważ w sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu, tym razem ukazujące główną antagonistkę filmu. Na fotografiach możemy zobaczyć Helen Mirren w pełnym kostiumie Hespery, córki Atlasa, która pojawia się u boku Shazama.

Przeciwniczka tytułowego bohatera ma na sobie pełną stalową zbroję w złotym kolorze z czarnymi elementami. Nie zabrakło również żółtej peleryny oraz korony/diademu na głowie, który przybliża wygląd postaci do Lokiego znanego z Marvela. Na lewym boku nosi miecz, który posłuży jej do starcia z Shazamem i jego superbohaterską rodziną. Wszystkie zdjęcia z planu produkcji Shazam! Fury of the Gods znajdziecie poniżej.

GramTV przedstawia:

W obsadzie ponownie znaleźli się: Zachary Levi, Asher Angel, Jack Dylan Grazer, Ian Chen, Jovan Armand, Faithe Herman, Grace Fulton, Ross Butler, Adam Brody, DJ Cotrona, Meagan Good i Michelle Borth. W nowe postacie wcielą się: Lucy Liu (Kalypso) oraz Helen Mirren (Hespery). Shazam! Fury of the Gods pojawi się w kinach 2 czerwca 2023 roku.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
Headbangerr
Gramowicz
22/06/2021 11:35

Cóż... jakie studio, taki Loki xD