Prequel Rodziny Soprano na nowym zwiastunie. Młody Tony zaczyna swoją karierę

Radosław Krajewski
2021/09/09 11:05

The Many Saints of Newark to filmowy prequel popularnego serialu od HBO, który wkrótce trafi na ekrany kin.

Rodzina Soprano to jeden z najpopularniejszych i najbardziej docenianych seriali jeszcze sprzed ery platform streamingowych. Produkcja HBO rozpoczęła emisję w 1999 roku i po 6 sezonach w 2007 roku dobiegła końca. Fani nie mogli marzyć o kontynuacji historii Tony’ego Soprano, jako że twórcy dokończyli wszystkie najważniejsze wątki w finałowej serii, ale do tej pory pozostał jeden nieodkryty rozdział z biografii popularnego gangstera. Wkrótce to się zmieni za sprawą filmu The Many Saints of Newark, który opowie o początkach kariery młodego Tony’ego. Obraz wkrótce trafi do kin i z tej okazji Warner Bros. wypuścił nowy zwiastun oraz plakat. Najnowsze materiały z prequela Rodziny Soprano zobaczycie poniżej.Prequel Rodziny Soprano na nowym zwiastunie. Młody Tony zaczyna swoją karieręFilm opowiada o nastoletnim Anthonym Soprano, który dorasta w jednej z najbardziej burzliwych epok w historii Newark, stając się mężczyzną w chwili, gdy rywalizujący ze sobą gangsterzy zaczynają coraz śmielej rzucać wyzwanie potężnej rodzinie przestępczej DiMeo. W szybko zmieniających się czasach wujek Dickie Moltisanti, z trudem radzi sobie zarówno ze swoimi zawodowymi, jak i osobistymi obowiązkami, które bezpośrednio wpływają na wrażliwego siostrzeńca. Wkrótce chłopak pobiera pierwsze nauki, aby stać się wszechpotężnym szefem mafii, który znany będzie jako Tony Soprano.

W roli młodego bohatera zobaczymy Michaela Gandolfiniego, syna zmarłego w 2013 roku Jamesa Gandolfiniego. W rolę wujka wcielił się Alessandro Nivola. W obsadzie znajdują się także: Jon Bernthal, Leslie Odom Jr., Corey Stoll, Ray Liotta, Vera Farmiga, Billy Magnussen, John Magaro, Samson Moeakiola, Alexandra Intrator, Joey Diaz i Nick Vallelonga.

GramTV przedstawia:

Za The Many Saints of Newark odpowiada Alan Taylor, reżyser Rodziny Soprano, Gry o tron oraz filmów Terminator: Genisys i Thor: Mroczny świat. Film zadebiutuje w polskich kinach 29 października.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!