Premiery Disney+ na styczeń. Kolejny kinowy film w ofercie na nowy rok

Radosław Krajewski
2022/12/19 14:15

Dużo interesujących nowości zapewnił Disney subskrybentom swojej platformy na pierwszy miesiąc 2023 roku.

Disney+ ma w ostatnich miesiącach bardzo dobrą passę. Po rewelacyjnej ofercie na grudzień, platforma nie zamierza przestać rozpieszczać swoich subskrybentów i już na początku stycznia zadebiutuje kolejny film prosto z kinowego ekranu. Amsterdam to najnowsza produkcja reżysera Poradnika pozytywnego myślenia, która miała premierę 14 października tego roku. Ponadto widzowie będą mogli obejrzeć dwa oczekiwane seriale, czyli Witamy w Chippendales z Kumailem Nanjianim i Nadzwyczajną.

Premiery Disney+ na styczeń. Kolejny kinowy film w ofercie na nowy rok

Fani animowanych produkcji otrzymają premierowo Koala Man, czyli satyrę na superbohaterskie produkcje, a także Małego demona. Pełną listę wraz z opisami i zwiastunami znajdziecie poniżej.

Disney+ - premiery w styczniu 2023

Amsterdam (film) – 4 stycznia 2023

“Amsterdam” to film uznanego filmowca Davida O. Russella i oryginalna epopeja kryminalna o trzech przyjaciołach, którzy znajdują się w centrum jednego z najbardziej szokujących, tajnych spisków w historii Ameryki. Fascynująca i bogata w treść opowieść w błyskotliwy sposób łączy fakty historyczne z fikcją, tworząc aktualne, filmowe przeżycie.

Gdyby ściany mogły śpiewać (film dokumentalny) – 6 stycznia 2023

Od ponad 90 lat, Abbey Road Studios jest sercem branży muzycznej. W tym pełnym osobistych wspomnień i refleksji filmie, Mary McCartney przybliża nam tych dziewięć dekad. Dekad kreatywności i magii, które są fundamentem tego najsłynniejszego i najdłużej funkcjonującego studia nagraniowego na świecie. Film pokazuje jak wszechstronną instytucją jest Abbey Road Studios, dom muzyki klasycznej, filmowej, popu, a nawet hip-hopu. Artyści, producenci, kompozytorzy, realizatorzy dźwięku i obsługa studia opowiadają o tym, jak odnaleźli swój muzyczny język i stworzyli społeczność. Nagrania archiwalne i taśmy z sesji zdradzają część tajemnic tego słynnego miejsca.

Koala Man (serial animowany) – 9 stycznia 2023

Serial „Koala Man” śledzi losy ojca w średnim wieku Kevina i jego tytułowej – nie aż tak sekretnej – tożsamości. Jego jedyną supermocą jest gorąca pasja do przestrzegania zasad i zwalczania drobnych przestępstw w miasteczku Dapto. Choć może się wydawać, że są to zwykłe australijskie przedmieścia, – siły zła, zarówno te o wymiarze kosmicznym, jak i te stworzone przez człowieka – czyhają, by zaatakować niczego niespodziewających się mieszkańców Dapto. Koala Man, który dąży do zaprowadzenia porządku w swoim rodzinnym miasteczku i często wciąga w swoje przygody sfrustrowaną rodzinę, jest gotowy do działania. Zrobi wszystko, by pokonać złoczyńców, nadprzyrodzone okropieństwa lub, co gorsza, palantów, którzy nie wystawiają koszy na śmieci w wyznaczone dni.

Witamy w Chippendales (serial) – 11 stycznia 2023

GramTV przedstawia:

Rozbudowana, oparta na prawdziwych wydarzeniach saga “Witamy w Chippendales” opowiada skandaliczną historię Somena „Steve'a” Banerjee, hinduskiego imigranta, który założył największe na świecie imperium męskiego striptizu – i nie pozwolił, by cokolwiek stanęło mu na drodze.

Goniąc fale (serial dokumentalny) – 18 stycznia 2023

Po debiucie surfingu na igrzyskach olimpijskich w Tokio "Goniąc fale" przybliża ludzi i miejsca ważne dla wzmacniania pozycji Japonii w światowej kulturze surferskiej. Serial dokumentalny śledzi losy wielokulturowych sportowców i ich pościg za marzeniami. Przedstawia też urzekający obraz życia w Japonii i pokazuje, co jest potrzebne, by odnieść sukces w międzynarodowym surfingu.

Materiały zawierają nagrania z trzęsienia ziemi i uderzenia fali tsunami we wschodniej Japonii z 2011 roku. Mogą okazać się nieodpowiednie dla niektórych widzów.

Mały demon (serial animowany) – 18 stycznia 2023

Po trzynastu latach od zapłodnienia przez Szatana, krnąbrna matka i jej córka antychryst próbują wieść zwyczajne życie w Delaware. Obu bohaterkom nieustannie na drodze stają potworne siły, na czele z Szatanem, który domaga się opieki nad duszą swojej córki.

Nadzwyczajna (serial) – 25 stycznia 2023

Witajcie w świecie, w którym każda pełnoletnia osoba posiada supermoc. Wszyscy poza 25-letnią Jen, która czuje się odosobniona. Na szczęście współlokatorzy Jen – Carrie, Kash i tajemniczy kot dachowiec – nie pozwalają jej użalać się nad sobą. Jen błądzi po wielkim, zagmatwanym świecie, uzbrojona jedynie w odrobinę nadziei i dużą dozę desperacji, by odnaleźć swoją moc. W trakcie swojej przygody może odkryć, że życie bez mocy też jest w porządku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!