Premierowa gra za darmo do odebrania. Tym razem na Steam i Epic Games Store

Radosław Krajewski
2023/09/14 18:30
1
1

Do zgarnięcia jest całkowicie nowy tytuł.

Total Mayhem Games zrobiło niespodziankę wszystkim graczom na PC i konsolach. Ich premierowa gra zatytułowana We Were Here Expeditions: The FriendShip została udostępniona całkowicie za darmo przez ograniczony czas. Przypomnijmy, że najnowszy tytuł studia to przygodowa produkcja 3D pełna łamigłówek i zagadek do rozwiązania w trybie kooperacji. Produkcja dostępna będzie za darmo przez cały miesiąc.

Premierowa gra za darmo do odebrania. Tym razem na Steam i Epic Games Store

Myślisz, że razem możecie uporać się z tym wyzwaniem? No to spróbujcie! To nowe, niewielkie i samodzielne doznanie z serii We Were Here naprawdę wystawi waszą przyjaźń na próbę. Aby udowodnić, że wasza przyjaźń może pokonać wszystko, musicie rozwiązać kilka zagadkowych wyzwań.

Wszystko zależy od komunikacji, pracy zespołowej… i zaufania. Rozmawiajcie, współpracujcie i przede wszystkim zawierzcie sobie nawzajem.

GramTV przedstawia:

We Were Here Expeditions: The FriendShip dostępny jest po polsku i grę możecie odebrać w sklepie Steam i Epic Games, a także na konsolach Xbox i PlayStation. Promocja trwa do 13 października. Po tym okresie gra trafi do regularnej sprzedaży.

We Were Here Expeditions: The FriendShip za darmo

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
14/09/2023 18:42

Dodane.