Premiera Tchia opóźniona. Na pocieszenie pokazano smaczny trailer

DK
2022/05/23 22:00
0
0

Twórcy poinformowali, że potrzebują trochę więcej czasu na doszlifowanie gry.

Festiwal przekładania premier trwa w najlepsze. Ostatnio dowiedzieliśmy się na przykład, że Starfield i Redfall nie zadebiutują w planowanym terminie – i okazało się, że Test Drive Unlimited: Solar Crown również nie zaparkuje na półkach sklepowych o czasie. Nie mówiąc już o Stray, który zabłąkał się gdzieś w planach wydawniczych i trudno powiedzieć, kiedy się odnajdzie. Teraz do zaszczytnego grona spóźnialskich dołącza kolorowa przygodówka Tchia.

Premiera Tchia opóźniona. Na pocieszenie pokazano smaczny trailer

Gra miała ukazać się wiosną tego roku, lądując na pecetach (Epic Games) i obydwu generacjach PlayStation. Teraz studio awaceb opublikowało na Twitterze posta, w którym wyjaśnia, że bite trzy lata harówki deweloperów nie mogą pójść na marne i to po prostu musi się udać. A w związku z tym potrzebny jest dodatkowy czas na “doszlifowanie każdego aspektu produkcji i wypielęgnowanie detali, które uczynią granie w Tchia wyjątkowym doświadczeniem”. Ostatecznie tytuł ma ukazać się na początku 2023.

Na pocieszenie twórcy pokazali świeży trailer, który prezentuje eksplorację morskich głębin, dryfowanie na tratwie i powietrzne akrobacje bohaterki. Trzeba przyznać, że wygląda to całkiem nieźle. Trailer zamieszczamy poniżej.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!