Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Premiera Star Trek: Resurgence od byłych pracowników Telltale Games opóźniona

Mikołaj Ciesielski
2022/10/14 10:40

Deweloperzy ze studia Dramatic Labs ujawnili jednak nowy termin debiutu swojej produkcji.

Premiera Star Trek: Resurgence od byłych pracowników Telltale Games opóźniona

Na początku marca mieliśmy okazję zobaczyć pierwszy gameplay z zapowiedzianej podczas The Game Awards 2021 gry Star Trek: Resurgence, za którą odpowiada studio Dramatic Labs złożone z byłych pracowników Telltale Games. Produkcja miała zadebiutować na rynku w tym roku, ale okazuje się, że miłośnicy przygodówek i fani marki Star Trek będą musieli poczekać na wspomniany tytuł nieco dłużej.

Star Trek: Resurgence nie zadebiutuje w 2022 roku

Studio Dramatic Labs opublikowało komunikat, w którym poinformowano, że – wbrew wcześniejszym zapowiedziom – Star Trek: Resurgence nie ukaże się w tym roku. Powodem takiej decyzji jest oczywiście chęć dopracowania produkcji i dostarczenie miłośnikom uniwersum „naprawdę wciągającego doświadczenia” w świecie Star Trek. Nowy termin premiery wyznaczono na kwiecień 2023 roku.

Gracze wcielą się w dwoje głównych bohaterów, pierwszą oficer Jary Rydek i inżyniera Cartera Diaza. Spróbują poznać złowrogą tajemnicę dotyczącą dwóch cywilizacji stojących na krawędzi wojny. Zanurz się w uniwersum Star Trek, wchodząc w interakcję z nowymi i powracającymi postaciami poprzez szereg opcji dialogów i akcję, które wpływają na przebieg fabuły – czytamy w opisie gry w Epic Games Store.

Przypomnijmy, że Star Trek: Resurgence zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Warto także podkreślić, że produkcja studia Dramatic Labs nie będzie podzielona na epizody, dzięki czemu gracze już w dniu premiery będą mieli okazję zapoznać się z pełną opowieścią.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!