Premiera SkyShowtime coraz bliżej. Wiemy, kiedy platforma zadebiutuje w Polsce

Radosław Krajewski
2022/11/03 22:10

Nowy serwis streamingowy zaprezentował szczegóły dotyczące wejścia do kolejnych europejskich krajów.

Podczas dzisiejszej europejskiej premiery SkyShowtime w Amsterdamie, dyrektor generalny platformy, Monty Sarhan, ujawnił kiedy serwis zadebiutuje w kolejnych krajach. Już 14 grudnia widzowie w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Kosowie, Czarnogórze, Serbii oraz Słowenii otrzymają dostęp do platformy. W lutym 2023 roku serwis pojawi się w Polsce, Albanii, Czechach, Macedonii Północnej, Rumunii, Słowacji i na Węgrzech.

Premiera SkyShowtime coraz bliżej. Wiemy, kiedy platforma zadebiutuje w Polsce

SkyShowtime zmierza do Polski na początku 2023 roku

Przypomnijmy, że SkyShowtime to wspólna platforma Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME, Sky Studios i Peacock, w której znajdzie się tysiące godzin filmów, seriali i programów. W ofercie znajdzie się wiele tytułów, które nigdy wcześniej nie były dostępne w polskich serwisach streamingowych.

SkyShowtime został stworzony dla Europy i cieszymy się mogąc powiedzieć klientom w całej Europie Środkowo-Wschodniej, że już wkrótce będą mogli korzystać z usług naszego serwisu. Jesteśmy podekscytowani możliwością zapewnienia im dostępu do najnowszych seriali i filmów z naszych kultowych, światowej sławy wytwórni, jak również do wysokiej jakości lokalnej rozrywki. Po udanym starcie w Europie Północnej i Portugalii, rozszerzenie działalności na te ważne rynki i udostępnienie SkyShowtime jeszcze większej liczbie osób w całej Europie jest dla nas ważnym kamieniem milowym – powiedział Monty Sarhan.

GramTV przedstawia:

Na szczegóły dotyczące polskiej premiery SkyShowtime będziemy musieli jeszcze poczekać. Prawdopodobnie na początku przyszłego roku platforma zdradzi dokładną datę debiutu wraz z ceną miesięcznego i rocznego abonamentu.

Komentarze
1
jakubcjusz
Gramowicz
04/11/2022 06:09

To, że SkyShowtime zadebiutuje w Polsce w pierwszym kwartale 2023 wiadomo już od września. Więc nagłówek: "Wiemy, kiedy platforma zadebiutuje w Polsce" sugerowałby nieco dokładniejszą datę, a nie "na początku 2023 roku (...) [ale] na szczegóły dotyczące polskiej premiery SkyShowtime będziemy musieli jeszcze poczekać".