Premiera ARK 2 przesunięta

Jakub Smolak
2023/04/01 10:15
0
0

Wszystko wskazuje na to, że w tym roku jednak nie zobaczymy Vina Diesela ujeżdżającego dinozaury.

Nie mamy dobrych wieści dla wszystkich wyczekujących premiery gry ARK 2. Deweloperzy z Studio Wildcard poinformowali o przesunięciu daty premiery.

Premiera ARK 2 przesunięta

ARK 2 dopiero w 2024 roku

Przypomnijmy, że według wcześniejszych zapowiedzi ARK 2 miało się ukazać na rynku w tym roku. Twórcy przyznali jednak, że prace nad grą się przedłużyły, przez co premiera przeniesiona została dopiero na przyszły rok. Jak możemy przeczytać w oświadczeniu, decyzja podyktowana została chęcią dopracowania gry.

Nagle przebudzony w dziwnym, pierwotnym świecie wypełnionym dinozaurami i ludźmi walczącymi o dominację; musisz poskładać historię tego, jak tam przybyłeś, połączyć siły z legendarnymi bohaterami i stawić czoła potężnym ciemnym siłom, które chcą kontrolować los wszelkiego życia. Wsiądź na siodło i dołącz do ostatecznej rozgrywki przetrwania nowej generacji z ARK 2! – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Jednocześnie twórcy przypomnieli, że ARK 2 zmierza wyłącznie na PC oraz konsole Xbox Series S/X, a gra będzie dostępna w usłudze Game Pass. W tym roku na rynku pojawi się również nowa wersja pierwszej części gry, która stworzona została z myślą o możliwościach konsol najnowszej generacji.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!