Prehistoric Kingdom - debiut w early access i recenzje. Gadziny urzekły graczy

DK
2022/04/28 10:50

Prehistoric Kingdom doczekało się pierwszych recenzji na Steamie. Jako zaletę tytułu wymienia się między innymi oprawę wizualną.

Kilka dni temu w internecie pojawił się trailer z Prehistoric Kingdom, który pokazywał niektóre ze zwierzaczków w akcji. Wtedy też ogłoszono, że produkcja Blue Meridian trafia do wczesnego dostępu już 27 kwietnia. A teraz przyszedł czas na pierwsze recenzje. Biorąc pod uwagę to, co piszą gracze na Steamie, można wnioskować, że mamy do czynienia z całkiem niezłym tytułem.

Prehistoric Kingdom - debiut w early access i recenzje. Gadziny urzekły graczy

Na platformie Valve można obecnie przeczytać 179 recenzji Prehistoric Kingdom. 79 procent z nich to opinie pozytywne.

Nawracającym motywem w recenzjach jest porównanie gry do Planet Zoo (zwłaszcza pod względem mechanik budowania i sterowania) i Jurassic World. Do najczęściej wymienianych zalet należy oprawa wizualna. Strategia jest bardzo ładna – o tym pisze wiele osób. Dinusie odtworzono z dbałością o detale - także ich zachowanie zostało określone jako realistyczne. Jednocześnie gracze mają nadzieję, że uda się w przyszłości jeszcze bardziej ubogacić animacje zwierząt – ale i tak jest nieźle. Ponadto chwali się dobrą optymalizację.

GramTV przedstawia:

Jednocześnie w Prehistoric Kingdom można znaleźć trochę niedociągnięć charakterystycznych dla wieku wczesnoszkolnego. Doszlifowania wymaga przede wszystkim inteligencja wizytujących. Goście chodzą tu i tam bez celu, przypominając, zdaniem niektórych, zombie. Paru graczy narzeka również na dość ubogą zawartość (a inni – przeciwnie – określają zawartość jako przyzwoitą na tym etapie prac).

Prehistoric Kingdom w early access kosztuje aktualnie na Steamie 107,99 złotych.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!