Prace nad nowym Jamesem Bondem rozpoczną się dopiero za dwa lata. „Odkrywamy go na nowo”

Radosław Krajewski
2022/06/29 16:15
0
0

Nieprędko dowiemy się, kto został nowym Agentem 007.

Od premiery Nie czas umierać minęło już prawie dziewięć miesięcy. Wydawałoby się, że czas najwyższy poznać nowe szczegóły dotyczące następcy Daniela Craig’a w roli Jamesa Bonda. Jednak producentka Barbara Broccoli studzi emocje w najnowszej rozmowie z serwisem Deadline. Okazuje się, że twórcy chcą postać „odkryć na nowo”, dlatego miną „co najmniej dwa lata”, zanim rozpoczną kręcenie kolejnego filmu z przygodami Agenta 007.

Prace nad nowym Jamesem Bondem rozpoczną się dopiero za dwa lata. „Odkrywamy go na nowo”

Producentka przyznała, że obecnie nie mają żadnego kandydata do roli Jamesa Bonda. Najpierw chcą określić, w jakim kierunku powinna podążyć seria. Dopiero wtedy rozpoczną poszukiwanie nowego aktora, który wcieli się w główną rolę.

Nikt nie jest obecnie prany pod uwagę. Pracujemy nad tym, gdzie z nim iść, rozmawiamy o tym. Nie ma scenariusza i nie możemy go wymyślić, dopóki nie zdecydujemy, jak podejdziemy do następnego filmu, ponieważ tak naprawdę jest to ponowne wymyślenie Bonda. Odkrywamy kim on jest, a to wymaga czasu. Powiedziałbym, że rozpoczniemy kręcenie filmu dopiero za dwa lata.

GramTV przedstawia:

Oznacza to, że odtwórcę nowego Jamesa Bonda poznamy prawdopodobnie dopiero w przyszłym roku lub na początku 2024 roku. Z kolei premiera 26 produkcji z Agentem 007 zadebiutuje najwcześniej w drugiej połowie 2025 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!