Nintendo na Poznań Game Arena 2023. Atrakcje na targach gier

Wincenty Wawrzyniak
2023/09/16 19:45
0
0

Legendarna marka ponownie zaprezentuje się na poznańskich targach rozrywki i multimediów.

Można powiedzieć, że obecność Nintendo jest już stałym elementem Poznań Game Arena. Charakterystyczna czerwona strefa jest miejscem, w którym możecie zagrać w wiele interesujących tytułów. Tylko w zeszłym roku na PGA pojawiło się tam ponad 20 świetnych gier, gwarantujących dobrą zabawę przez długie godziny. Łącznie dla zwiedzających zostanie przygotowanych kilkanaście stanowisk do grania, dlatego z pewnością każdy znajdzie swoje miejsce, gdzie będzie mógł ograć swoje ulubione tytuły. Pozostaje więc pytanie: jakie gry pojawią się tym razem?

  • Everybody 1-2-Switch
  • Nintendo Switch Sports
  • Mario Kart 8 Deluxe - Booster Course Pass
Mario Strikers: Battle League FootballNintendo na Poznań Game Arena 2023. Atrakcje na targach gier

Nintendo na targach Poznań Game Arena 2023 – atrakcje

Największą gwiazdą w strefie Nintendo będzie bez wątpienia najnowsza odsłona Zeldy – Tears of the Kingdom. Oprócz tego tytułu zwiedzający będą mogli zagrać w:
  • Everybody 1-2-Switch
  • Nintendo Switch Sports
  • Mario Kart 8 Deluxe - Booster Course Pass
  • Mario Strikers: Battle League Football

Warto podkreślić, że powyższa lista produkcji nie jest jeszcze zamknięta i już niebawem poznamy kolejne gry i atrakcje, jakie czekają na uczestników PGA.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Poznań Game Arena 2023 odbędzie się w dniach 6-8 października na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Gram.pl również pojawi się na targach – będziemy mieć własne stoisko. Więcej informacji ujawnimy niebawem!

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!