Poznaliśmy tytuły pięciu kolejnych odsłon serii The Dark Pictures Anthology

Mikołaj Ciesielski
2022/02/01 11:30

Supermassive Games zarejestrowało znaki towarowe swoich nadchodzących produkcji. Wygląda na to, że studio stawia na różnorodność.

Poznaliśmy tytuły pięciu kolejnych odsłon serii The Dark Pictures Anthology

Pod koniec października doczekaliśmy się zapowiedzi The Dark Pictures: The Devil in Me, czyli kolejnej odsłony cyklu horrorów od Supermassive Games. Dowiedzieliśmy się również, że wspomniana produkcja ma być ostatnią częścią pierwszego sezonu The Dark Pictures Anthology, a sam tytuł najprawdopodobniej trafi do sprzedaży w tym roku. Twórcy Until Dawn nie zamierzają jednak porzucać swojej serii, a rozwijać ją o kolejne zróżnicowane historie, co potwierdzają wnioski o zarejestrowanie znaków towarowych dla pięciu kolejnych odsłon The Dark Pictures Anthology.

W nadchodzących latach mamy otrzymać The Dark Pictures: Directive 8020, The Dark Pictures: Intercession, The Dark Pictures: Presents O Death, The Dark Pictures: Winterfold oraz The Dark Pictures: The Craven Man. Wraz z wnioskami o rejestrację znaków towarowych do sieci trafiły też grafiki promujące poszczególne produkcje, które zapowiadają, że Supermassive Games zamierza dostarczyć na rynek zróżnicowane tytuły osadzone w znacząco różniących się od siebie realiach.

Zarówno tytuł, jak i grafika Directive 8020 wskazuje, że możemy spodziewać się historii w klimatach science fiction. Natomiast postać znajdującą się w grafice promującej The Craven Man przywołuje na myśl popularnego Slender Mana. Niestety na oficjalne zapowiedzi i szczegóły na temat poszczególnych produkcji z pewnością przyjdzie nam jeszcze nieco poczekać.

Wygląda jednak na to, że fani marki mogą spać spokojnie. Twórcy Until Dawn mają najwyraźniej ambitne plany dotyczące The Dark Pictures Anthology i wiele wskazuje na to, że po premierze The Dark Pictures: The Devil in Me, które jak wspomnieliśmy wyżej, ma być ostatnią odsłoną pierwszego sezonu cyklu, studio nie zamierza zbyt długo odpoczywać od zapoczątkowanej w 2019 roku serii.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!