Poznaliśmy szczegóły na temat bohaterki nowego Life is Strange?

Mikołaj Ciesielski
2021/03/16 09:30

Prezentacja nowej odsłony serii jeszcze w tym tygodniu, ale w sieci zaczynają pojawiać się plotki, które mogą zdradzać istotne informacje o wspomnianej produkcji.

Poznaliśmy szczegóły na temat bohaterki nowego Life is Strange?

Zgodnie z zapowiedziami już w najbliższy czwartek, czyli 18 marca odbędzie się pokaz Square Enix Presents, na którym doczekamy się zapowiedzi nowej odsłony serii Life is Strange. Do prezentacji zostało naprawdę niewiele czasu, dlatego też nikogo nie powinno dziwić, że w sieci pojawia się coraz więcej plotek na temat wspomnianej produkcji, które zdradzają szczegóły na temat bohaterki Life is Strange 3.

Według użytkownika forum Resetera posługującego się pseudonimem Meelow protagonistką nowej części serii Life is Strange będzie Alex – biseksualna kobieta pochodzenia azjatycko-amerykańskiego, która potrafi czytać i kontrolować ludzkie emocje. Według doniesień moc bohaterki pozwoli jej również pozyskiwać informację od ludzi cierpiących na demencję.

Alex ma także mieć starszego brata imieniem Gabe, a podczas rozgrywki pojawią się dwie opcje romansu. Całość ma rozgrywać się w miasteczku na Środkowym Zachodzie, które ma być podobne do Arcadia Bay z pierwszej części. W Life is Strange 3 ma nie zabraknąć też licznych odniesień do poprzednich odsłon serii.

Użytkownik Meelow poinformował również, że wie o grze nieco więcej, ale to wszystko, czym może się obecnie podzielić. Należy jednak podkreślić, że powyższe informacje nie zostały potwierdzone ani przez deweloperów, ani przez firmę Square Enix, dlatego też radzimy podchodzić do nich z dystansem.

Na ten moment nie pozostaje nam nic innego jak cierpliwie czekać na czwartkowy pokaz Square Enix Presents, na którym przekonamy się, czy powyższe rewelacje okażą się prawdziwe.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Sanders-sama
Gramowicz
16/03/2021 14:02

Pewnie będzie wyglądać jakby urwała się z tweetera, bo w końcu to głównie pod nich będzie gra robiona.

JakiśNick
Gramowicz
16/03/2021 09:57

Ktoś na jakimś forum pisze... coś i to od razu staje się newsem?