Resident Evil Village – do sieci trafiły informacje, dotyczące długości gry

Mikołaj Ciesielski
2021/04/28 15:25

Sprawdźcie, ile czasu zajmie ukończenie nadchodzącej produkcji Capcomu.

Resident Evil Village – do sieci trafiły informacje, dotyczące długości gry

Resident Evil Village zadebiutuje na rynku już w przyszłym tygodniu, a Capcom promuje swoją produkcję na różne sposoby, nawet za sprawą ręcznika o rozmiarach sławnej już Lady Dimitrescu. Tymczasem do sieci trafiły interesujące informacje na temat długości wspomnianej produkcji. Jeśli wierzyć opublikowanym rewelacjom, to na ukończenie Resident Evil Village będziemy potrzebować około 15 godzin, co wydaje się całkiem niezłym wynikiem, biorąc pod uwagę poprzednie odsłony cyklu.

Powyższe szczegóły przekazał znany informator, posługujący się pseudonimem Aesthetic Gamer (lub Dusk Golem). Insider uzyskał dane od dwóch osób, którym rzekomo udało się już ukończyć Resident Evil Village. Okazuje się, że pierwszej z nich przejście gry zajęło dokładnie 13 godzin i 30 minut, a druga potrzebowała na to dwie godziny więcej.

Dla przypomnienia, napisy końcowe w Resident Evil 7 mogliśmy obejrzeć po około 10 godzinach gry (według danych z howlongtobeat.com). Wiele wskazuje więc na to, że zapowiedzi twórców okażą się prawdziwe. Jakiś czas temu deweloperzy informowali bowiem, że Resident Evil Village będzie „znacznie większe” od ostatniej odsłony cyklu.

Na koniec przypomnijmy, że Resident Evil Village zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Premiera 7 maja bieżącego roku. Warto wspomnieć, że już w najbliższy weekend wszyscy zainteresowani będą mogli zagrać w wersję demonstracyjną, która oferuje 60 minut zabawy.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Sanders-sama
Gramowicz
28/04/2021 16:42

Pierwsze podejście 15 h, drugie już 4 h. 

Ciekawe czy na speedrun nadal dadzą 3 godziny, czy teraz trochę dłużej będzie potrzeba.