Powstaje nowe Z Archiwum X z „różnorodną obsadą” od reżysera Czarnej Pantery

Radosław Krajewski
2023/03/29 11:00

Fani Muldera i Scully nie będą zadowoleni.

Po pięciu latach od zakończenia Z Archiwum X z Davidem Duchovnym i Gillian Anderson twórcy serialu planują kolejną produkcję ze swojej popularnej serii. Jeszcze w 2020 roku zapowiedziano animowany spin-off The X-Files: Albuquerque, który właśnie został skasowany. Ale Chris Carter, twórca Z Archiwum X, nie zamierza tak łatwo zrezygnować i według najnowszych doniesień pracuje nad aktorskim rebootem z „różnorodną obsadą”.

Powstaje nowe Z Archiwum X z „różnorodną obsadą” od reżysera Czarnej Pantery

Powstaje nowe Z Archiwum X od reżysera Czarnej Pantery

Z okazji 30-lecia Z Archiwum X Chris Carter był gościem programu On the Coast with Gloria Macarenko, podczas którego ujawnił, że rozmawiał nt. nowej wersji z Ryanem Cooglerem, czyli reżyserem dwóch części Czarnej Pantery dla Marvela. Jak przyznał w wywiadzie, w nowym Z Archiwum X zabraknie Foxa Muldera i Dany Scully, a pojawią się zupełnie nowi bohaterowie.

Właśnie rozmawiałem z młodym mężczyzną… Ryanem Cooglerem, który zamierza ponownie stworzyć Z Archiwum X z różnorodną obsadą. Więc będzie miał dużo pracy, ponieważ omówiliśmy sporo różnych tematów.

GramTV przedstawia:

Przedstawiciel 20th Television, które to studio wyprodukowało oryginalny serial, odmówił komentarza w tej sprawie. Portal TVLine podaje, że potencjalny reboot serialu nie byłby pokazywany na antenie stacji FOX.

Komentarze
4
MisticGohan_MODED
Gramowicz
29/03/2023 13:46

Masakra.

Headbangerr
Gramowicz
29/03/2023 13:39

To szaleństwo się nigdy nie skończy. Oni już wiedzą, że wyjdzie z tego klapa, ale wyprodukują to i tak.

Czaroxxx
Gramowicz
29/03/2023 11:43

wyjdzie z tego Z Archiwum Nic. Badam *Tsss*

wolff01
Gramowicz
29/03/2023 11:14

F*ck off. Może tak dla odmiany wymyśl coś oryginalnego?