PlayStation Stars oficjalnie dostępne w Polsce. Znamy szczegóły

Maria Wawrzyniak
2022/10/13 10:15

Doczekaliśmy się – program lojalnościowy Sony zadebiutował wreszcie w naszym kraju.

Sony oficjalnie udostępniło program lojalnościowy PlayStation Stars w Polsce. Mowa oczywiście o inicjatywie stworzonej z myślą o społeczności graczy korzystających z konsol PlayStation, która polega na podejmowaniu się różnych wyzwań i zbieraniu punktów, które pozwolą nam odbierać nagrody.

PlayStation Stars oficjalnie dostępne w Polsce. Znamy szczegóły

PlayStation Stars oficjalnie w Polsce

Na ten moment program jest dostępny wyłącznie poprzez aplikację PlayStation. Po zalogowaniu każdy zainteresowany może dołączyć do programu. Głównym celem jest nagradzanie aktywnych graczy PlayStation.

Za zdobytą walutę możemy między innymi zdobyć Digital Collectibles, czyli przedmioty kolekcjonerskie w postaci między innymi ekskluzywnych grafik. Aktualnie znajdziemy trzy nagrody tej kategorii.

Co jednak ciekawe (czy pewnie najciekawsze), punkty możemy wymienić na poszczególne produkcje:
  • Sekiro: Shadows Die Twice za 15 000 punktów.
  • It Takes Two za 10 000 punktów.
  • Hades za 6 250 punktów.
  • Cult of the Lamb za 6 250 punktów.
Jeżeli na liście pojawiły się produkcje, które posiadacie lub nie ma takich, które chcielibyście sprawdzić, mamy dodatkowo opcję doładowania portfela – 25 złotych za 625 punktów i 90 złotych za 2250 punktów.

GramTV przedstawia:

Sony uruchomiło cztery kampanie pozwalające zdobywać nagrody – warto jednak zauważyć, że każda z tych ofert jest ograniczona czasowo. Punkty możemy zdobywać między innymi za kupowanie nowych produkcji.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!