PlayStation Plus w promocji na Black Friday niedostępne dla obecnych abonentów

Wincenty Wawrzyniak
2023/11/20 13:30
0
0

Sony zdecydowało się wprowadzić bardzo kontrowersyjne zmiany w najnowszej promocji PlayStation Plus na Black Friday.

Niedawno informowaliśmy Was o specjalnej promocji z okazji Black Friday na abonament PlayStation Plus. Już wtedy pisaliśmy, że oferta jest dostępna wyłącznie dla osób bez aktywnej subskrypcji – Sony zdecydowało się więc na wprowadzenie bardzo kontrowersyjnej zmiany po raz pierwszy w historii, co, jak nietrudno się domyślić, spotkało się z ogromną krytyką graczy. Jedynym sposobem na skorzystanie z promocji Black Friday na PlayStation Plus jest aktualizacja posiadanego przez nas wariantu usługi do wyższego poziomu (np. z Extra na Premium).

PlayStation Plus w promocji na Black Friday niedostępne dla obecnych abonentów

Kontrowersyjna zmiana w promocji PlayStation Plus na Black Friday

Jak podaje między innymi serwis Dexerto, wieść o tej zmianie pojawiła się chociażby na Reddicie, gdzie wiele osób przyznało, że co roku przedłużało swój abonament właśnie dzięki tej promocji. Równie sporo osób poinformowało w komentarzach, że zadbało już o anulowanie swojej subskrypcji i nie zamierza jej kontynuować. Głównym problemem graczy jest jednak fakt, że Sony zdecydowało się na taki ruch po wrześniowej podwyżce cen 12-miesięcznego abonamentu – a to właśnie z tego wariantu korzysta całkiem spora część społeczności.

W rezultacie gracze, którzy są aktualnie subskrybentami, mogą skorzystać z 25% zniżki na aktualizację z PlayStation Plus Essential do Extra oraz z 30% zniżki na aktualizację z PlayStation Plus Extra do Premium. Trzeba przyznać, że nie brzmi to zbyt dobrze, ale szczerze wątpię, żeby Sony zdecydowało się tę zmianę wycofać.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!