Pierwsze zdjęcie aktorskiej Małej Syrenki. Tak wygląda bohaterka filmu Disneya

Radosław Krajewski
2021/07/13 14:35
9
0

Główna aktorka wcielająca się w Ariel udostępniła pierwsze zdjęcie z nowego filmu Disneya.

Disney kontynuuje swój trend tworzenia aktorskich wersji na podstawie ich klasycznych bajek. Wśród nadchodzących filmów znajduje się Mała Syrenka, która jak dotąd nie otrzymała żadnych oficjalnych materiałów. Zdjęcia rozpoczęły się na początku czerwca tego roku i ekipie w błyskawicznym tempie udało się nagrać wszystkie sceny, gdyż wczoraj gwiazda filmu Halle Bailey ogłosiła zakończenie prac na planie. Wraz z wiadomością opublikowała pierwsze zdjęcie, na której można zobaczyć ją w roli Arielki z fragmentem charakterystycznego ogona postaci.Pierwsze zdjęcie aktorskiej Małej Syrenki. Tak wygląda bohaterka filmu DisneyaAktorka w poście wyraziła, jak bardzo jest szczęśliwa z powodu doprowadzenia produkcji filmu do końca. Wyznała, że przy pierwszym przesłuchaniu do Małej Syrenki, miała prawie 19 lat, a teraz w wieku 21 lat wreszcie udało się zakończyć prace na planie. Teraz przed twórcami długie miesiące postprodukcji, które z czasem przyniosą nam pierwszy zwiastun oraz datę premiery. Wciąż nie wiadomo, czy film zadebiutuje w kinie, czy trafi od razu na Disney+.

Reżyserem filmu jest Rob Marshall, dla którego będzie to czwarty wspólny projekt z Disneyem. Wcześniej nakręcił Piratów z Karaibów: Na nieznanych wodach, Tajemnice lasu i Mary Poppins Powraca. W obsadzie poza Bailey znajdują się również: Jonah Hauer-King (książę Eryk), Javier Bardem (Tryton), Melissa McCarthy (Urszula), Jacob Tremblay (Florek), Daveed Diggs (Sebastian) oraz Awkwafina (Blagier).

GramTV przedstawia:

Komentarze
9
Headbangerr
Gramowicz
14/07/2021 19:29
Shu napisał:

Moim zdaniem pasuje bardzo.  

Ja też mogę powiedzieć, że bernardyn pasuje do roli Hultaja z filmowej wersji animowanej bajki Disneya. Mogę też powiedzieć, że ziemia jest płaska. I niech mi ktoś zabroni, ha!

Kresegoth
Gramowicz
14/07/2021 10:26
Shu napisał:

Możecie sobie dyskutować o kolorze skóry i "poprawności politycznej" ile chcecie, ale jakie wasze zdanie w tym temacie by nie było, nie możecie chyba powiedzieć, że aktorka pasuje do roli? Moim zdaniem pasuje bardzo.  

Twoim tak, moim nie. Ot, i świat kręci się dalej.

Karanthir666
Gramowicz
14/07/2021 10:21
Shu napisał:

Możecie sobie dyskutować o kolorze skóry i "poprawności politycznej" ile chcecie, ale jakie wasze zdanie w tym temacie by nie było, nie możecie chyba powiedzieć, że aktorka pasuje do roli? Moim zdaniem pasuje bardzo.  

Może się mylę, ale jak się robi film/serial na podstawie czegoś to raczej powinno się trzymać oryginału.
Trwa Wczytywanie