Phil Spencer nie może doczekać się prezentacji nowego Fable

LM
2021/06/24 09:19

Jakość gry Forza Horizon 5 ma być wyraźną sugestią dla wszystkich wyczekujących nowego Fable.

Jeśli potencjał projektu mielibyśmy mierzyć liczbą pojawiających się w sieci plotek, to Microsoft zdecydowanie może być pewny swego w kontekście nowego Fable. Seria RPG-ów doczekała się oficjalnej zapowiedzi kolejnej odsłony w minionym roku, ale poprzedziły ją lata przecieków, pogłosek i spekulacji, co pokazuje, że miłość do Fable wciąż silna wśród fanów. Niestety obiecujący teaser nie doczekał się kontynuacji przy okazji tegorocznego E3, ale – jak przekonuje Phil Spencer – ekipa aż rwie się do pełnoprawnego pokazu.

Phil Spencer nie może doczekać się prezentacji nowego Fable

Podczas audycji Dropped Frames szef Xboksa zapewnił, że niedawna prezentacja Forza Horizon 5 idealnie oddaje to, jak wysoko Playground ustawia sobie poprzeczkę przy nowych projektach. Spencer oznajmił, że włodarze studia są mocno skoncentrowani na dostarczeniu solidnego tytułu i doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważna jest marka Fable dla fanów konsol Xbox. Nie szczędził słów uznania pod adresem deweloperów i przyznał, że nie może doczekać się prezentacji ich dokonań.

GramTV przedstawia:

W audycji pojawił się też wątek, który z pewnością zainteresuje fanów bijatyk – Spencer nie pokusił się o żadne konkrety, ale wspomniał o Killer Instinct, sugerując, że istnieją plany dalszego rozwoju marki. Przypomnijmy, że najnowsza odsłona serii wylądowała w 2013 roku na Xbox One, a później także PC.

Śmiałe przechwałki, a może po pokazie nowej Forzy znacząco zwiększyliście kredyt zaufania względem Fable od Playground Games? Dajcie znać, jak zapatrujecie się na nowe Fable.

Komentarze
2
dzelada
Gramowicz
24/06/2021 11:35

Ja czekam i liczę że fable pokaże moc xsx oczywiście oprócz fabuły liczę na mega pvp 

Headbangerr
Gramowicz
24/06/2021 10:36

Najpierw niech coś wreszcie pokażą, to porozmawiamy.